Dzisiaj jest: 11 Grudzień 2017    |    IMIENINY MAJĄ: Waldemar, Damazy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1308 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

PRACA DLA OPERATORA MASZYN…

voestalpine Rotec Sp. z o.o. jest producentem komponentów dla dostawców... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1mors0Były apele, uroczyste gale, biegi uliczne zorganizowane z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Członkowie sekcji morsów przy OSP KSRG Ujazd Górny uczcili Święto Niepodległości w wyjątkowy sposób.

W zeszłym roku, w sezonie jesienno-zimowym regularnie uczestniczyli w zimnych kąpielach. Tegoroczny sezon morsowie zgromadzeni wokół sekcji morsów przy OSP KSRG Ujazd Górny rozpoczęli w dniu, w którym przypada rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

- 11 Listopada jest naszym Wielkim Dniem, ponieważ wtedy obchodzimy Święto Niepodległości. W całej Polsce ludzie upamiętniają ten dzień w różny sposób, jedni uczestniczą w marszach, inni w apelach, a jeszcze kolejni wywieszają flagi w oknach i oglądają uroczystości w telewizji – mówił przed akcją Wojciech Sukta, sekretarz zarządu OSP KSRG Ujazd Górny. - W listopadzie robi się już zimno, temperatura wody spada już bardzo nisko i wtedy tworzy się idealny klimat dla morsów. Nasza jednostka OSP KSRG Ujazd Górny, chce zaprosić wszystkich chętnych do wspólnych obchodów Święta Niepodległości w trochę inny sposób! Zapraszamy wszystkich do morsowania i oddania wspólnego nura na stawie w Ujeździe Górny właśnie w dniu 11 Listopada o godzinie 14. Połączmy piękne święto z hartowaniem ducha i ciała!!! - zachęcał strażak.

Dołączyły Legnickie Morsy

Zgodnie z zapowiedzią, w dniu wczorajszym o godzinie 14. morsowie dali pierwszego nura. Do akcji dołączyły Legnickie Morsy. Zapytany o wrażenia z akcji Wojciech Sukta, sekretarz OSP KSRG Ujazd Górny odpowiada:

- Pierwsze nasze wrażenie to, że mamy jeszcze ciepłą wodę w naszym stawie w Ujeździe Górnym. Cała akcja zorganizowana przez naszą sekcję wyszła lepiej niż zakładaliśmy – mówi strażak. - Do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości dołączyły do nas Legnickie Morsy i kolega Adam z Brodna, który po raz pierwszy wszedł do wody jako mors. Na koniec przygotowaliśmy mały poczęstunek dla gości. Już za tydzień wybieramy się na wspólną kąpiel do Legnicy - dodaje.

Niecodziennemu wydarzeniu towarzyszyło wielu gapiów. Jak mówią ochotnicy, być może któryś z nich z czasem dołączy do grupy. Przypominamy, że w każdej chwili, można dołączyć do sekcji morsów.

- Jeżeli masz ochotę dołączyć do nas i naszej Sekcji Morsów przy OSP KSRG Ujazd Górny serdecznie zapraszamy!!! Masz Pytania? Napisz do nas, a na pewno szybko udzielimy wszystkich niezbędnych informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub napisz do nas na facebook'u https://www.facebook.com/osp.ujazdgorny/?ref=aymt_homepage_panel !!! - zachęca Wojciech Sukta.

(isz), Fot. OSP KSRG UJazd Górny

mors

mors1

mors2

mors3

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • ŁYSY
  Obciążyć kosztami poszukiwań. Kasanowa od siedmiu boleści.

  Czytaj więcej...

   
 • Ewa
  Może więcej inf na temat właściciela lub anonimowo do straży miejskiej

  Czytaj więcej...

   
 • Piotr
  a jak to rozpalic IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIII

  Czytaj więcej...

   
 • antos
  to pies (...) nie daje jesc tym psom jeszcze jeden jest zamkniety w domu ratujcie go

  Czytaj więcej...

   
 • Ela
  Mario Jolanto od wierszy fiszek ksiegozbiorow stukotu maszyny i ksiag madrych przysiadz jaskolka ...

  Czytaj więcej...

   
 • mam pytanie
  do mikołaja, właściciela żółtego motoru - w jak uczciwy sposób zwykły kowalski może zostać posiadaczem ...

  Czytaj więcej...

   
 • ekolog
  Ludzie spróbujcie rozpalać w piecach węglowych od góry. Uwierzcie, mniej się dymi i zaoszczędzicie ...

  Czytaj więcej...

   
 • ni ekumaty
  Komenda została powiadomiona o godzinie 13:54. - a około 15 znaleziono ????- PANIE proszę o rozum ...

  Czytaj więcej...

   
 • joanna
  A JAK POD KONIEC LISTOPADA BYŁO A TERAZ TO SIĘ STAŁO

  Czytaj więcej...

   
 • ziemowit
  A niby ty nie palisz śmieci tu sidze połowa to ekolodzy czystosci a chajcuja wszystkim

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box