Dzisiaj jest: 21 Kwiecień 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Anzelm, Bartosz, Feliks

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1087 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bezdomni 0Niedawno na łamach naszej gazety pisaliśmy o sytuacji osób bezdomnych na terenie gminy Środa Śl. W listopadzie, niemal codziennie straż miejska otrzymywała zgłoszenia o zagrożeniu, jakie stwarzali dla siebie, jak i innych uczestników ruchu.

Siedzieli na murku przy Legnickiej

Do straży miejskiej wpłynęło zgłoszenie o dwóch osobach siedzących na murku przy ulicy Legnickiej w Środzie Śląskiej, na wysokości zakładu pogrzebowego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jest to znana już strażnikom średzka para. Od obojga wyczuwalna była woń alkoholu. Ponieważ ich stan nie zagrażał zdrowiu, nie mieli też widocznych obrażeń, oddalili się z miejsca zdarzenia.

Kłopoty na stacji benzynowej

Kilka dni później, po godzinie 21. straż otrzymuje wezwanie na jedną ze stacji paliw na terenie miasta. Ze zgłoszenia wynika, że dwie osoby zabarykadowały się w toalecie i nie wychodzą z niej od dwóch godzin. Okazało się, że są to znani już średzkim strażom porządkowym osoby (kobieta i mężczyzna) bez stałego miejsca zameldowania. Po interwencji funkcjonariuszy SM, opuścili pomieszczenie na stacji.

Pijany przebywał w przychodni

Tuż przed godziną 14. strażnicy otrzymali wezwanie do jednej ze średzkich przychodni, gdzie zdaniem zgłaszającego przebywała nietrzeźwa osoba. Na miejscu strażnicy zastali znanego im mężczyznę, bez stałego adresu zamieszkania. 35-latek był w stanie upojenia alkoholowego. W asyście straży miejskiej opuścił placówkę.

Nietrzeźwy spał w przydomowym ogródku

Przed godziną 20. w przydomowym ogródku w Środzie Śląskiej właściciel posesji zauważył śpiącego, nietrzeźwego mężczyznę. Wezwano straż miejską. We wskazanym przez zgłaszającego miejscu, funkcjonariusze zastali mężczyznę, znanego już wcześniej z podobnych interwencji. W związku z niską temperaturą został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej celem wytrzeźwienia.

Spał na jezdni

Kolejne zgłoszenie wpłynęło do straży miejskiej 17 listopada. Z informacji zgłaszającego wynikało, że na ulicy Świdnickiej w Środzie Śląskiej leży mężczyzna. Po przybyciu na miejsce, informacje potwierdziły się. Na ulicy leżał, znany z wcześniejszych interwencji mieszkaniec naszego miasta. Ze względu na fakt, że jego stan zagrażał zdrowiu i życiu, a także bezpieczeństwu innych użytkowników drogi, został przewieziony do KPP w Środzie Śląskiej, celem wytrzeźwienia.

(isz), Fot. Ewa L.

Bezdomni

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • Paweł
  Dobrze, że szpital w Lubiążu nie podlega pod ten powiat bo by i tamten zamknęli, a ludzi wypuścili ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mariusz
  Szpital czeka na ciebie w Lubiążu miejsca wolne

  Czytaj więcej...

   
 • Sara
  Augiasza!!!!!!!!!!poprawnie!!! !

  Czytaj więcej...

   
 • Sara
  Audiasza heheh Komoruski gafeusz to wpisywal.....a może Audiasza!!!

  Czytaj więcej...

   
 • tony
  Ponawiam prośbę o wyniki Panie trenerze :zzz

  Czytaj więcej...

   
 • Tak
  Protokół? Jest nagranie. W protokole nie można zamieszczać takich bzdur jak żeście mu przygotowali. Udostenijcie ...

  Czytaj więcej...

   
 • wabik
  Czy ja dobrze rozpoznaję w pierwszym rzedzie Beatę z Malczyc? Co za metamorfoza!! łął, łął

  Czytaj więcej...

   
 • Andrzej Sukta
  Trzy zdania = same klamstwa i insynuacje. Protokol z sesji wyjasni co i jak bylo

  Czytaj więcej...

   
 • kierowca
  i tak jest szczególnie na zjeździe Kostomłoty dzwon za dzwonem po zmianie organizacji ruchu :zzz

  Czytaj więcej...

   
 • Oddajta Szpital †
  Tam w tej stajni Audiasza to nawet jak zastępy Niebieskie będą interweniowały to nie ogarną tego ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box