Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 793 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

XEOS 0

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy szersze informacje dotyczące rekrutacji do zakładu serwisowania silników lotniczych, który ma powstać w średzkiej podstrefie LSSE. Gdzie wysyłać dokumenty, kto udziela informacji i kto prowadzi rekrutację?

W związku z licznymi zapytaniami o szczegóły związane z rekrutacją do zakładu serwisowania silników lotniczych, poprosiliśmy Jagodę Klonowską, przedstawicielkę spółki XEOS o przesłanie dodatkowych informacji.

Obecnie, w celu rekrutacji, aktywnie działają cztery agencje: HCC (Warszawa), Hays, Randstad oraz Manpower. Ogłoszenia mają również pojawiać się sukcesywnie na portalu pracuj.pl, a także na mini profilu pracodawcy i landing page.

Kto jest poszukiwany?

- W tym momencie najbardziej koncentrujemy się na poszukiwaniu mechaników silników lotniczych oraz osób do przeszkolenia (12-18 m-cy) na asystenta mechanika lub mechanika – informuje Joanna Klonowska.

Jak wysyłać dokumenty?

Jak informuje przedstawicielka inwestora, zainteresowani pracą mieszkańcy mogą aplikować mailowo lub w formie tradycyjnej na wskazany poniżej adres. Każde zgłoszenie musi być opatrzone klauzulą poufności danych osobowych. Wszystkie zgłoszenia będą archiwizowane w bazie.

Co ważne, w przypadku, kiedy aplikujemy na konkretne stanowisko, w tytule maila należy wpisać jego nazwę.

Jeśli przesyłamy zgłoszenie ogólne – wpisujemy w tytule maila „Rekrutacja”. W takim przypadku, jak dodaje Joanna Klonowska, warto wpisać w treści wiadomości, jaki rodzaj stanowiska nas interesuje (np. stanowisko biurowe, produkcyjne)

Adres mailowy, na jaki należy wysyłać dokumenty

Swoje CV można wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na wskazany adres można również kierować zapytania w języku polskim, niemieckim oraz angielskim.

Adres pocztowy do korespondencji

Poza formą mailową, dokumenty aplikacyjne można również wysłać na adres siedziby spółki:

XEOS Sp. z o.o.,

ul. Szybowcowa 31,

54-130 Wrocław,

budynek SBC.

Numer telefonu i osoba do kontaktu

W razie pytań, czy wątpliwości osobą, z którą można kontaktować się w sprawie rekrutacji jest Karolina Goguła. Informacje będą udzielane pod numerem telefonu 071 716-58-57.

(isz), Fot. mpr

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box