Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1389 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

3 kiermasz0Po raz kolejny, w okresie przedświątecznym, przed średzkim muzeum zorganizowano Kiermasz Bożonarodzeniowy. Mimo mroźnej pogody panowała ciepła i świąteczna atmosfera.

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia, przed Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej zorganizowano kiermasz świąteczny. Od godziny 10. mieszkańcy mogli zobaczyć i nabyć wyroby rękodzielnicze. Kartki świąteczne, urocze wyjątkowe maskotki, aniołki, ozdobne bombki, ręcznie szyte podusie, wyroby szydełkowe, to tylko część wyrobów, jakie można było zakupić podczas tegorocznej edycji kiermaszu. Nie zabrakło również ozdobnej biżuterii i miodu.

Już od jutra na ulicy Legnickiej w Środzie Śląskiej, na wysokości dworca autobusowego, aż do piątku 23 grudnia, odbędzie się Jarmark Świąteczny, na który w imieniu organizatorów i wystawców zapraszamy.

(isz), Fot. isz

1 kiermasz

1 kiermasz1

1 kiermasz2

1 kiermasz3

1 kiermasz6

2 kiermasz4

2 kiermasz5

4 kiermasz7

Więcej zdjęć TU

{module zestaw (m2m) ofertybankow.com.pl}

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box