Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1058 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

KOLIZJA NA AUTOSTRADZIE A4Na A4 na wysokości miejscowości Piotrowice doszło dziś do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Przez jakiś czas pas ruchu w kierunku na Zgorzelec był zablokowany.

Dziś około południa Stanowisko Kierowania PPSP w Środzie Śląskiej zostało powiadomione o zdarzeniu na autostradzie A4 na wysokości Piotrowic, w którym brały udział dwa samochody ciężarowe. Na skutek niezachowania odpowiedniej odległości między pojazdami, jadący z tyłu samochód ciężarowy najechał na tył poprzedzającego go pojazdu. W wyniku zdarzenia doszło do dużego wycieku płynów eksploatacyjnych.

- Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych, a także na udzieleniu wsparcia psychicznego osobie poszkodowanej – informuje dyżurny Stanowiska Kierowania PPSP w Środzie Śl. st. sekc. Adam Krzyżanowski.

W zdarzeniu brały udział dwie osoby. Jedna z nich została poszkodowana. Kierowca uskarżający się na ból, został przetransportowany do szpitala przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu działały jednostki straży pożarnej: JRG Środa Śląska, dwa zastępy JRG Kąty Wrocławskie, a także OSP Kostomłoty. Na autostradzie działania prowadził również Zespól Ratownictwa Medycznego, policja i zarządca drogi. Przez jakiś czas pas ruchu w kierunku na Zgorzelec był zablokowany.

(isz), Fot. OSP (zd. ilustracyjne)

KOLIZJA NA AUTOSTRADZIE A4. JEDNA OSOBA POSZKODOWANA7

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box