Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1134 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

ART GIMNAZJUM 0Okazuje się, że młodzież z gminy Kostomłoty cechuje nie tylko wyjątkowa empatia, ale ma też wszechstronne talenty filmowe. Kilku uczniów z tamtejszego gimnazjum jest tego przykładem.

We wrocławskim DCF-ie, pod koniec ub. roku, odbyła się gala podsumowująca projekt "Razem w pełni sprawni". Na uroczystości zostały przyznane nagrody dla twórców najlepszych etiud filmowych dotyczących niepełnosprawności, tolerancji, akceptacji różnorodności i szacunku dla drugiego człowieka.

- Uczniowie gimnazjum w Kostomłotach; Jakub Tęcza, Tomasz Starzyk, Wiktor Stankiewicz i Kacper Miśkowski, stworzyli film pt. „Trio” opowiadający o chłopcu, który ulega poważnemu wypadkowi. W powrocie do normalnego życia pomagają mu koledzy. Film ten zdobył 5 nominacji w kategoriach takich jak montaż, aktor drugoplanowy, zdjęcia, muzyka, scenariusz. Zdobyliśmy także nagrodę w kategorii najlepszy lider, którym okazał się Jakub Tęcza - czytamy na portalu gminy Kostomłoty.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

(red.) Fot. GK

1 ART GIMNAZJYM

ART GIMNAZJUM

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box