Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 831 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

koncert noworoczny 0Szanowni Państwo - Drodzy uczestnicy Koncertów Noworocznych

Patrząc na salę wypełnioną przez Was po brzegi, na Wasz entuzjazm do tego, co my jako zespół robimy, Wasze zaangażowanie wyrażone swoją aktywnością i poddaniem się tej iluzji muzycznej, która w naszym wykonaniu pozwoliła zabrać Was w krainę melancholii i marzeń chcę Wam bardzo podziękować.

Przede wszystkim za wiele ciepłych słów skierowanych pod naszym adresem jako wykonawców, za wspaniałe nagradzanie , nie tylko nas - miejscowych, wspaniałymi brawami, ale także za wspaniałe przyjęcie gościa, jakim była wokalistka pani Dorota Kołodziej, która była zachwycona i wzruszona gorącymi owacjami średzkiej publiczności.

Szanowni Melomani - jeśli można składać obietnice, a jest to początek roku, obiecuję, że Was nie zawiodę w następnym Koncercie Noworocznym i już serdecznie zapraszam.

Z całego serca dziękuję Wam i serdecznie pozdrawiamy z całym zespołem.

Kazimierz Puchalski

Kapelmistrz Średzkiej Orkiestry Dętej

Koncert noworoczny 008 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box