Dzisiaj jest: 24 Luty 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maciej, Bogusz, Modest

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 978 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

przedszkolaki 0 0Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i chyba każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

 

Kochają, wspierają, zawsze są przy swoich wnukach, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na wszelkie zmartwienie.

Za to wszystko, w ostatnich kilku tygodniach, przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej miały okazję podziękować swoim Babciom i Dziadkom podczas uroczystości z okazji Ich święta, które odbywały się w naszej placówce i, które to są już tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.

W naszym przedszkolu uroczyste spotkania z okazji Święta Babci i Dziadka przebiegały w kilku etapach. Każda z dziewięciu grup przedszkolnych zapraszała swoich Dziadków i Babcie do naszej placówki w inny dzień, grupa „Pszczółki” natomiast przedstawiła swój program artystyczny w Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Licznie przybywający Goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt, a na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Wszystkie grupy wspólnie ze swoimi nauczycielkami przygotowały część artystyczną, w trakcie której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne, wokalne czy aktorskie.

Dziadkowie z dumą patrzyli na małych artystów, którzy włożyli wiele wysiłku w to, aby poprzez różne fory artystyczne jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz za wszystko podziękować swoim najbliższym. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech.

Publiczność nie żałowała również pochwał dla swoich wnuków i nagradzała ich gromkimi brawami. Na koniec tych wyjątkowych występów dzieci wręczały swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i prezenty oraz składały życzenia. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne radości i dumy.

Szczęśliwe, uśmiechnięte, a nawet rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Mamy nadzieję, że na długo pozostaną one w pamięci zarówno przybyłych Gości, jak i dzieci.

Małgorzata Raszewska

przedszkolaki 0 1

przedszkolaki 0 2

przedszkolaki 0 3

przedszkolaki 0 4

przedszkolaki 0 5

przedszkolaki 0 6

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • obywatel
  Wełlug ciebie wszystkiemu winne są Bobry,ale powiedz mi gdzie podziała się woda którą te Bobry ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kitka
  Czyżby Jadzia i Madzia?

  Czytaj więcej...

   
 • Wiesia
  Oświetlenie przy stacji....a co z oswietleniem drogii do stacji PKP....

  Czytaj więcej...

   
 • MarTa
  Wielka szkoda, że autobusy nie kursują w weekendy. Dla mmieszkańców wiosek byłoby to ogromne ...

  Czytaj więcej...

   
 • Shely
  Bobra nie Bobra - Wy***ał i dobra :cry:

  Czytaj więcej...

   
 • Mieszkanka
  A co jest nienormalnego w tym pytaniu? Ludzie inteligentni pytają i potrafią zadawać pytania, a ...

  Czytaj więcej...

   
 • on
  jeżeli za nimi jechałeś to raczej jechałeś z tą samą prędkością więc nie wiem o czym ty tutaj ...

  Czytaj więcej...

   
 • ooo
  a temat jest właśnie inny jak nie zauważyłeś to ci streszczę żeby lokale ze swoją ofertą wyszły na ...

  Czytaj więcej...

   
 • pw
  W Berlinie pan autor też nie chodzi do lokali, tylko podziwia z zewnątrz, co widac po zdjęciach.

  Czytaj więcej...

   
 • Fan
  W Castoramę widziałem panią Leokadie. Kupowała karnister. Przypadek!? Nie sadze!

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box