Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1053 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

moj szczepanow 0W ramach otwartego konkursu ofert gmina Środa Śląska przyznała dotację w wysokości 2 tys. zł. Stowarzyszeniu "Mój Szczepanów". Na co zostaną spożytkowane te pieniądze?

- Dzięki tym środkom zrealizowany zostanie projekt „Z rękodziełem i tańcem jesteśmy w Szczepanowie na TY” - informują członkowie stowarzyszenia. - Pod tym tytułem kryje się przeprowadzenie cyklu edukacyjnych warsztatów dla dzieci i młodzieży: warsztatów tanecznych i warsztatów rękodzielniczych. Jako pierwsze rozpoczną się już w marcu warsztaty rękodzielnicze, na których będziemy wspólnie robić palmy wielkanocne. Od kwietnia z kolei dzieci i młodzież, podzieleni na grupy wiekowe, będą mogli uczestniczyć w warsztatach tanecznych. Mamy nadzieję, że warsztaty tematyczne, które zaproponujemy naszym najmłodszym pozwolą wykorzystać drzemiącą w nich energię we właściwym kierunku, rozwiną ich zainteresowania i pobudzą do rozwijania talentów artystycznych - podsumowują.

Stowarzyszenia zapowiada, że o szczegółach prowadzonych działań będzie informować na bieżąco.

(red.) Fot. "Mój Szczepanów"

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box