Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 987 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

CENTRUM SPORTU 001Dolnośląska Federacja Sportu dofinansuje zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z gminy Środa Śląska. Skorzysta na tym ponad 200 uczniów gminnych szkół.

W ramach programu "Szkolny Klub Sportowy" Dolnośląska Federacja Sportu, z dotacji otrzymanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki, dofinansuje zajęcia dla 9 grup ze szkół prowadzonych przez gminę Środa Śląska: 2 grup z Zespołu Szkół w Ciechowie, 3 z Zespołu Szkół w Rakoszycach, 2 z Zespołu Szkół w Szczepanowie i 2 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej.

Do końca listopada br. każda grupa zrealizuje 70 godzin zajęć sportowych, a łączne dofinansowanie tej formy zajęć wyniesie niemal 19 tys. zł.

Dolnośląska Federacja Sportu zadba również o umiejętności pływackie uczniów. Gmina Środa Śląska w ramach programu "Umiem pływać" otrzyma dofinansowanie na zajęcia dla 5 grup (łącznie 75 dzieci, z tego 45 dzieci ze szkół wiejskich). Zajęcia z pływania będą realizowane w grupach 15-osobowych do 23 czerwca 2017 r.

(um) Fot. WK

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box