Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Piotr, Małgorzata

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1022 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

pluszak 0Przedszkole Publiczne w Szczepanowie przyłączyło się do akcji „Pluszak w Pogotowiu”. - Nasze przedszkole lubi pomagać innym, brać udział w akcjach, które mają na celu wspieranie zarówno potrzebujących dzieci bądź zwierząt - mówią nauczycielki.

To nie jest pierwsza akcja w tym przedszkolu. Zbierano już baterie, cały czas zbierane są nakrętki - a teraz chcemy dać wsparcie dzieciom, które są lub będą musiały skorzystać z pomocy karetki - podkreślają nauczycielki.

Jak wiadomo - ratownicy medyczni opiekują się jak tylko potrafią dziećmi potrzebującymi pomocy lekarskiej, niestety są to zazwyczaj obcy ludzie, dlatego maskotka w karetce może pomóc przezwyciężyć dzieciom strach przed nieznanymi ludźmi i trudną sytuacją, w której się znajdą. W takich momentach pluszaki okazują się niezawodne! Sprawiają, że z tych smutnych twarzyczek powoli znika strach ustępując miejsca uśmiechowi. Dzieci czują się bezpieczniej i są w stanie odwrócić swoją uwagę od bólu czy nieprzyjemnych zabiegów. Dodatkowo taki pluszowy przyjaciel odgrywa ogromnie ważną rolę podczas pobytu dziecka w szpitalu. Sprawia, że leczenie staje się znośniejsze i zaciera złe wspomnienia związane ze szpitalem.

- Jeśli masz w domu przynajmniej kilka takich misiów/maskotek, którymi nie bawią się już żadne dzieci. Naprawdę warto przekazać je do naszego przedszkola (Przedszkole Publiczne w Szczepanowie, ul. Średzka 19A) skąd zostaną zabrane do specjalnej firmy, która je przygotuje dla karetek - apelują pracownice przedszkola. - Prawdopodobnie oddając takiego misia, w ogóle nie odczujesz żadnej straty, bo i tak go nie używasz. Jedynym, co poczujesz będzie prawdziwa, wręcz dodająca skrzydeł radość z pomagania! To przecież nic nie kosztuje, a bezpieczeństwo i spokojne dzieciństwo maluchów są bezcenne! - podkreślają.

Akcja trwa do 21 marca 2017 r. - Prosimy o wsparcie!!!

Do przedszkola w Szczepanowie maskotki mogą przynosić wszyscy chętni, więc przekażcie informację swoim znajomym, rodzinie - może i oni zechcą zrobić (wspólnie z inicjatorkami) coś dobrego!

(kr) Fot. mpr

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Hlaski
  Wygrany remis dla przyjezdnych gospodarzy.

  Czytaj więcej...

   
 • Rafał
  Panie Arkadiuszu może wystarczyć oznaczyć Parking teren prywatny. Ze zdjęć wynika że mam przywiezie znak ...

  Czytaj więcej...

   
 • kibic
  FC Środa Śl. jak obstawiacie?

  Czytaj więcej...

   
 • staryESELDUCH
  o to znalazł A.O moralizator! wzór cnót i solidności. Pani Olejnik naucz się Pan parkowac jak do ...

  Czytaj więcej...

   
 • Arkadiusz Olejnik
  Drogi Panie, a tam jest jakiś zakaz wjazdu ? Jak Pan może wjechac na parking publiczny to ja juz nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Arkadiusz Olejnik
  Nie mam pojęcia w czym... Może znalazł się ktoś zawistny albo jak to często bywa, ktoś zupełnie ...

  Czytaj więcej...

   
 • xyz
  skoro ta dobrze żyjecie z mieszkańcami to skąd ten problem?

  Czytaj więcej...

   
 • mm
  A WASZE AUTA NA NIE WASZYM PARKINGU CO ROBIĄ?

  Czytaj więcej...

   
 • Arkadiusz Olejnik
  Nie bardzo wiem z czym mamy się dogadac ? Mamy pytac czy mozemy udostepnic naszym gosciom nasz parking ...

  Czytaj więcej...

   
 • pytanko
  moze zamiast czepaic się lepiej dogac z mieszkańcami ?? a propos czemu na ścianie gdzie jest parking ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box