Dzisiaj jest: 20 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Aleksandra, Klaudia, Anatol

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1379 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

plakat koncert piosenki 2017 0Wkrótce w Udaninie odbędzie się jubileuszowy - X Koncert Piosenki Religijnej. W zabytkowych murach kościoła św. Urszuli, gościć będą muzycy i soliści.

Raz w roku, od dawna nieużytkowany kościół, rozbrzmiewa muzyką i śpiewem. Spotykają się w nim mieszkańcy gminy Udanin i goście, by poprzez formy artystyczne wyrażać swoją wiarę. Tradycją udanińskiego koncertu jest występ gwiazdy. Tym razem będzie to Krzysztof Timshel Biegaj.

- Pierwsze kroki muzyczne stawiałem w dziecięcych i młodzieżowych grupach muzycznych i teatralnych w rodzinnym Libiążu - mówi o sobie artysta. - W okresie studiów polonistycznych postanowiłem połączyć pasje teatralne z muzycznymi i malarskimi – tak powstało kilka bardzo ciepło przyjętych sztuk teatralnych („Tatusiu, czemuś mnie opuścił?”, „Zraniony Pasterz”, „Ziemia – planeta ludzi”, „Brat naszego Boga”, „Śmierć za życie” – wszystko to  w latach 2005 - 2008). Udało mi się tez zapalić pasję do sceny w grupie moich ówczesnych uczniów - gimnazjalistów. W 2010 przyszedł czas świadomych wyborów artystycznych i decyzja na solowy album. Z pomocą producenta i muzyka m.in. zespołu BRAThANKI, Adama Prucnala, powstała płyta pt. Timshel. Wystąpiłem również gościnnie na solowej płycie Hani Malaciny-Karpiel oraz folkowo-rockowego zespołu Pospolite Ruszenie. W 2013 wydałem płytę z poezją śpiewaną Karola Wojtyły, za którą odpowiadali Mateusz Walach i Arkadiusz Wiech. Gościnnie wystąpiły znakomite wokalistki: Marta Florek oraz Hania Malacina-Karpiel. Koncerty „Pieśni o Bogu Ukrytym” są bardzo ciepło przyjmowane w kraju, jak również za oceanem. Na zaproszenie Polonii amerykańskiej wykonałem kilkanaście koncertów w kościołach i szkołach w stanach New York i New Jersey. Utwory z obu albumów pojawiają się w katolickich rozgłośniach w całej Polsce. Obecnie mieszkam z rodziną w Krakowie realizując się artystycznie podczas występów autorskich, poetyckich oraz rozrywkowych.  Moje koncerty, to przede wszystkim odpowiedni nastrój chwili oraz żywy kontakt ze słuchaczami. Rozwijam również umiejętności plastyczne.

W Udaninie Timshel wystąpi z programem "Dzień dobry Boże..." Koncert odbędzie się kilka minut po godz. 15.00. Po nim wystąpią: Marcin Malinowski z zespołem "Na czasie" z gminy Udanin, schola "Uśmiech Niepokalanej" z Bolkowa, zespół "Słowiki" z ZSP w Udaninie, zespół "Santo" z Ząbkowic Śląskich, kapela ludowa "Cicha woda" z Udanina i Zbigniew Ciesielski z Ujazdu Górnego.

Atrakcją dodatkową będzie pokaz garncarstwa na dziedzińcu kościoła.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 7 maja o godzinie 15.00 do kościoła św. Urszuli w Udaninie.

(red.)

plakat koncert piosenki 2017

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Do redakcji
  W artykule brak jest odpowiedzi na pytanie które było zadane pod poprzednim postem dotyczącym tego ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kubek
  Niektórzy pracują w źródłach, Błoniach, Wróblowicach ... pociągiem do tych miejscowości nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kolarz
  Człowieku co Ci jedno piwo przeszkadza podczas meczu? Facet jestes czy baba? Każdy chłop jak ogląda mecz ...

  Czytaj więcej...

   
 • halt
  żebyś miał / miała zagadkę, ale masz problem no naprawdę...

  Czytaj więcej...

   
 • nn
  to dlaczego od razu więcej nie napisali?

  Czytaj więcej...

   
 • hmmm
  niby to samo ale tu więcej piszą

  Czytaj więcej...

   
 • Sebek
  Przepraszam bardzo ale właśnie jem tort z Grzesiem i innymi w Starostwie więc prosze mi nie przeszkadzac ...

  Czytaj więcej...

   
 • Cc
  Pewnie zabronić alko na polonia nie dość że frekwencja mała to już wolę nikt nie przyjdzie

  Czytaj więcej...

   
 • Jano
  Profesjonaliści z Lutyni ! Drabinę maja, ale chyba profesjonalnie nie przygotowana do akcji,bo zamiast ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mieszkaniec
  Apel do Rolanda Proszę nie pisać tytułów drukowanymi literami, ponieważ jest to na prawdę denerwujące...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box