Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1345 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

phpThumb generated thumbnailNa ścieżce rowerowej między Środą Śl., a Ciechowem mężczyzna reanimował potrąconego psa. Jak się okazało w toku prowadzonych czynności, był on poszukiwany przez policję.

Do Straży Miejskiej w Środzie Śl. wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie reanimującym psa. Osoba zgłaszająca poinformowała o zaistniałym fakcie również Przychodnię Weterynaryjną w Środzie Śląskiej, jednak z braku samochodu, kobiecie polecono skontaktować się ze strażą miejską. W chwili przyjazdu strażników, na miejscu obecni byli również funkcjonariusze policji. Ranny zwierzak został przeniesiony do wozu straży miejskiej, a następnie odwieziony do przychodni weterynaryjnej.

- W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami KPP w Środzie Śl. uzyskaliśmy informację, że mężczyzna reanimujący psa zostanie doprowadzony na komisariat policji, ponieważ jak się okazało, był poszukiwany  – wyjaśniają strażnicy miejscy.

Poszukiwanego przewieziono na komisariat policji, gdzie został zatrzymany.

(red), Fot. zd. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box