Dzisiaj jest: 28 Czerwiec 2017    |    IMIENINY MAJĄ: Florentyna, Leon, Ireneusz

Odwiedza nas 1510 gości oraz 0 użytkowników.

OSIEDLE ŚREDZKIE - IDEALNE…

"Osiedle Średzkie" ma Państwu do zaoferowania projekt osiedla domów z... Czytaj więcej

MAGAZYNIER - MIEJSCE…

KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych, lider na polskim rynku szczotek przemysłowych... Czytaj więcej

PRACA DLA OPERATORA PRODUKCJI…

Praca dla kobiet i mężczyzn w Komornikach. Zapoznaj się z... Czytaj więcej

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU BUDOWLANEGO I…

Wypożyczamy koparki, ładowarki, zagęszczarki, podnośniki i wiele innych sprzętów... Oferujemy... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

przedszkolaki 0Przed Dniem Mamy i Taty odwiedziliśmy przedszkolaków z grupy Krasnale z Przedszkola nr 3 w Środzie Śląskiej, by porozmawiać o ich rodzicach. Czym interesuje się mama? Co sprawia, że się uśmiecha? Co lubi robić tato i co go uszczęśliwia?

 

 

 

SzymonSzymon: Mama i tata krzyczą czasami, jak rozrabiam. Ja lubię najbardziej jak jest jakiś festyn albo jak na dworze jest plac zabaw i basen. Moja mama Ania lubi jak jestem grzeczny i wtedy dostaję nagrody. Moja mama lubi zostawać u swojej mamy. I jest tam jeszcze mój dziadek Jurek. Mój tato Wojtek lubi załatwiać różne rzeczy i najbardziej lubi rozmawiać z kolegami. Mama lubi też czasem słodycze, a tata lubi je jeść cały czas. Z okazji Dnia Mamy i Taty chciałbym życzyć moim rodzicom wszystkiego najlepszego z okazji ich dnia, imienin i urodzin. Wczoraj mój dziadziuś i tato mieli imieniny. Zrobiłem laurkę dziadziowi i list, a w środku była laurka. Bardzo kocham rodziców i też mojego dziadzia Jurka.

 

 

 

ZuzaZuzia: Moja mama ma na imię Ewelina. Lubimy bawić się klockami, układać je i bawimy się moimi lalkami. I wtedy jest bardzo fajnie. Mama lubi robić duże budowle – wieże, mały domek i budę. I lubi, kiedy jej w tym pomagam. Moja mama jest jeszcze szczęśliwa, jak dostaje ode mnie obrazki. Na Dzień Mamy dostanie ode mnie laurkę i list. Bardzo kocham moją mamę i tatę. Tato ma na imię Robert i lubi, kiedy przytulamy się. Tato lubi też bawić się z nami klockami. A niedługo urodzi mi się brat. Będzie miał na imię Mateusz. Bardzo się cieszę. Będzie miał swoje zabawki, a ja podzielę się z nim moimi. Z okazji święta chciałabym życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy i Taty. I jeszcze zdrowia i szczęścia.

 

 

MarcelMarcel: Moja mama Ania bardzo lubi, kiedy ją przytulam i lubi, kiedy jestem ładnie ubrany, i też kiedy zrobię na urodziny laurkę. A mój tato ma na imię Tomek. Tato lubi leżeć, spać i oglądać filmy. Lubi też, jak do niego się przytulam. Zawsze tulimy się w nocy po długiej bajce. Lubimy też grać z tatą na telewizorze w Marvel, Avengers, grę w narty i Kacze Opowieści. Kiedyś mieliśmy jeszcze inną, ale skończyliśmy ją. Chciałbym życzyć rodzicom wszystkiego najlepszego w Dniu Mamy i Taty. Można wtedy też dawać kwiatki dla mamy, prezenty, czekoladki i laurki.

 

 

 

lenaLena: Moja mama Ewelina lubi, jak jestem grzeczna i lubi grać ze mną w różne gry. Czasem gramy w warcaby i w chińczyka. Wtedy gra z nami też tato. Mój tato lubi, kiedy go przytulam i kiedy się z nim bawię. Kocham moich rodziców, bo są moimi rodzicami, bo mnie przytulają i dają buziaczki. Chciałabym życzyć moim rodzicom dużo zdrowia i szczęścia. Bardzo mocno ich kocham.

 

 

 

MichalMichał: Moja mama ma na imię Laura, a tato ma na imię Tomek. Moi rodzice lubią się ze mną bawić i przytulać ze mną. Moja mama jest średniego wzrostu, ma włosy jasno-ciemne i bardzo lubi sukienki. Na co dzień jest elegancka. Moja mam uśmiecha się, kiedy ją przytulam i daję jej buziaki. I kiedy razem odpoczywamy. Mój tato lubi bawić się ze mną klockami. Budujemy wtedy wysokie bardzo wieże. Z okazji Dnia Mamy i Taty chciałabym życzyć rodzicom dużo szczęścia i zdrowia, bo bardzo ich kocham.

 

 

 

AmelkaAmelka: Moja mama ma blond włosy. Bardzo lubi myć podłogę, myć naczynia i zamiatać. Lubi też sprzątać. Lubimy bardzo się razem bawić w „Ciepło i zimno”. Któreś dziecko chowa zabawkę, a drugie jej szuka i mówi się „ciepło”, „zimo”, „gorąco” lub „parzy”. Moja mama uśmiecha się, kiedy przyniosę jej kwiaty albo cały bukiet kwiatów, albo czekoladę. Bardzo lubię też chodzić z mamą na plac zabaw. Mojej mamie chciałabym życzyć dużo zdrowia i szczęścia. Bardzo ją kocham. A z moim wujkiem wygłupiamy się i razem z mamą bardzo się śmiejemy.

 

 

 

KrzysiuKrzysiu: Moja mama czasem się ze mną bawi. Zawsze w coś innego. Teraz nie chodzi do pracy, bo opiekuje się moim braciszkiem Piotrusiem, ale niedługo już wróci do pracy. Moja mama uśmiecha się w różnych sytuacjach. Nie wiem, co lubi moja mama, bo nigdy mi nie mówiła, ale ja zwykle robię mamie różne rysunki. Zawsze jakiś inny. Bardzo kocham moją mamę. Jeśli chodzi o mojego tatę, na razie pracuje i chodzi do pracy. Myślę, że mój tato rzadko się uśmiecha. Chciałbym życzyć moim rodzicom dużo zdrowia po prostu.

 

 

 

Amelka ZAmelka Z.: Moja mama lubi, jak ją przytulam i bawi się w ciepło i zimno. Chodzi też ze mną na plac zabaw. Z mamą bawimy się w berka. Najczęściej moja mama jest berkiem. Uśmiecha się jeszcze wtedy, kiedy przyniosę kwiatki i kiedy jestem grzeczna. Nie lubi za to, jak tata mówi brzydkie słowa. A tato lubi chodzić do kolegów i wtedy jest zadowolony. W domu nie bawi się ze mną, tylko ogląda filmy. Bardzo kocham moich rodziców. Chciałabym życzy im szczęścia i zdrowia.

 

 

 

KornelKornel: Moi rodzice nazywają się Ania i Tomek i mają nazwisko Szostak. Moja mama lubi układać ze mną lego, ale dawno się w to nie bawiliśmy. Budujemy wtedy domek i bawimy się. Jeszcze mama lubi, jak ją przytulam. Czasami lubi słodycze. A mój tata lubi, jak idziemy na spacer na plac zabaw i tam bawimy się w chowanego i w berka. Chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy i Taty. I jeszcze uśmiechu.

 

 

 

KsaweryKsawery: Moja mama ma na imię Sylwia i lubi się ze mną przytulać i dawać mi buziaki. Moja mama i tata kupują mi dużo płyt, bo bardzo lubię słuchać muzyki. Lubimy też razem tańczyć. Mam jeszcze siostrę Igę. Ona ma dwa i pół lata, już prawie trzy i chodzi do żłobka. Moi rodzice bardzo mnie kochają. Przyprowadzają mnie do przedszkola. Jestem szczęśliwy. Lubimy się jeszcze bawić i grać w taką grę, gdzie jest kasa. To jest gra planszowa i mogą grać albo dwie osoby, albo pięć. W tę grę gra się bardzo długo. I jeszcze gra z nami babcia. Z tatą gram jeszcze w gry na komputerze. Chciałbym życzyć mamie i tacie zdrowia, szczęścia i wszystkiego.

Wysłuchała Iza Szczygieł
Fot. isz

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
7
8
9
11
12
13
14
15
16
18
19
20
22
23
26
27
28
29
30

Najnowsze komentarze

 • Hugo co ... - długo
  Pomorek jakiś ? Raz gość Polówką wywalił dzwona naprzeciw Domu Kultury, rano rowerzyste baba przejechała ...

  Czytaj więcej...

   
 • ojojoj
  i masz ci babo placek, tyle kasy w kosz :-)

  Czytaj więcej...

   
 • czytelnik
  piękno przyrody po "średzku" to kamienny rynek i kamienne ławki na tym rynku. Oraz nasadzenia, które ...

  Czytaj więcej...

   
 • ella
  Pięc (5) miejsc pracy? to bardzo dużo:) Pewnie jest to jakaś pomyłka redaktorska.

  Czytaj więcej...

   
 • Kkk
  A jabym chciał by roland umieścił film bezpośrednio po wypadku tego Pana i tak z ciekawości chciałbym ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kkk
  Jedna karetka jechała z pacjentem, zaś następna dojechała do wezwania.

  Czytaj więcej...

   
 • obywatel II
  Czy faktycznie porzucone czy może koci miot z lasu bo i takie się zdarzają,może trochę więcej ...

  Czytaj więcej...

   
 • świerk
  Clinico jest w świadomości i wszyscy wiedzą o co chodzi. Podobnie jest z PKS, którym wielu jeździ ...

  Czytaj więcej...

   
 • Irena81
  W sprawie wypadku proszę rodzinę Potrąconego Pana o kontakt na email: [email protected]

  Czytaj więcej...

   
 • Emmett
  Aż miło się czyta. I ile można wynieść z tego artykułu. Po prostu super My web blog :: pisanie pracy ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box