Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Wiktor, Cezary, Zygfryd

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 848 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

d0W Przedszkolu i Żłobku Publicznym w Szczepanowie, dzieci wraz z najbliższymi, świętowały Dzień Rodziny. Przygotowania do tego ważnego dnia zaczęły się jednak dużo szybciej.

 

Bystre przedszkolaki jak również dzielni żłobkowicze pod opieką i kierunkiem swoich pań z przejęciem uczyli się piosenek, wierszy i życzeń, aby móc sprawić radość swoim rodzicom. Dla nich również z wielką starannością wykonywali prezenty.

Gdy nastał ten wyczekany dzień (29 maja) wszyscy stanęli na wysokości zadania. Dzieci z grupy żłobkowej „Rybki” zaprezentowały krótki, lecz jakże urzekający występ artystyczny, uwieńczony poruszającą prezentacją multimedialną dla rodziców.

Dla czwórki żłobkowiczów, Dzień Rodziny był również zakończeniem roku, gdyż od września rozpoczną swoją przygodę w przedszkolu. Panie dla dzieci kończących żłobek, przygotowały specjalne podarunki, aby gdy będą starsze mogły wspomnieć ten beztroski czas.

Natomiast przedszkolaki z grupy „Żabki” tę szczególną uroczystość rozpoczęły starannie przygotowanym programem artystycznym. Dzieci recytowały piękne poruszające wiersze, śpiewały rozczulające piosenki i tańczyły wspólnie z rodzicami.

W to majowe popołudnie dzieci zaprezentowały się w trzech artystycznych odsłonach, by w finale swego występu wręczyć swym kochanym rodzicom pamiątkowe laurki oraz podarunki. Uroczystość, a właściwe wielkie święto mamy, taty i dzieci nabrało wówczas właściwego charakteru i rozpoczęła się wspólna wesoła zabawa, na którą z pewnością od samego rana czekały wszystkie dzieci. 

Wszyscy bawili się na placu zabaw, zajadali się pieczonymi kiełbaskami i miło, rodzinnie spędzali wspólnie czas. Do dyspozycji dzieci był oczywiście też nasz wspaniały plac zabaw oraz zamki i zjeżdżalnie dmuchane, które tego popołudnia również okazały się ciekawą alternatywą i pomysłem na miłe spędzenie czasu. Atrakcje jak i poczęstunek były możliwe dzięki hojnym sponsorom oraz rodzicom aktywnie zaangażowanym w przygotowania, którym pragniemy bardzo podziękować.

(kr) fot. kr

d1

d2

d3

d6

d5

d4

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Paweł
  A co z planem podłączenia północy Środy Śląskiej do sieci gazowej ?

  Czytaj więcej...

   
 • borek
  Jaka ta drużyna średzka słaba - jak kawa z dolewki.

  Czytaj więcej...

   
 • Nowy
  I bardzo dobrze ! Naturalna selekcja tych co mają za "ciężką nogę". Przynajmniej nauczy się taki ...

  Czytaj więcej...

   
 • Jaro
  A to nie jest auto ktorym jezdzil piroman z Kryniczna

  Czytaj więcej...

   
 • Czarek
  Będą w weekend od 30 lutego .

  Czytaj więcej...

   
 • obywatel
  Wełlug ciebie wszystkiemu winne są Bobry,ale powiedz mi gdzie podziała się woda którą te Bobry ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kitka
  Czyżby Jadzia i Madzia?

  Czytaj więcej...

   
 • Wiesia
  Oświetlenie przy stacji....a co z oswietleniem drogii do stacji PKP....

  Czytaj więcej...

   
 • MarTa
  Wielka szkoda, że autobusy nie kursują w weekendy. Dla mmieszkańców wiosek byłoby to ogromne ...

  Czytaj więcej...

   
 • Shely
  Bobra nie Bobra - Wy***ał i dobra :cry:

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box