Dzisiaj jest: 20 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Aleksandra, Klaudia, Anatol

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1333 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

gim 0Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej 22 czerwca br. zakończyło kolejny rok szkolny. To historyczny moment – gimnazjum od września nie będzie już funkcjonowało jako samodzielna placówka, było to więc ostatnie zakończenie roku w 18 letniej historii szkoły.

Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście spotkali się najpierw w przeddzień zakończenia roku szkolnego na tradycyjnej gali wręczenia gimnazjalnych Gigantów w Domu Kultury w Środzie Śląskiej. Nie brakowało emocji, znakomitych występów i podziękowań, a filmy i prezentacje przygotowane przez klasy trzecie gimnazjum przywołały wspomnienia ze wspólnie przeżytych lat. Następnego dnia popołudniu odbyła się uroczysta akademia na dziedzińcu Gimnazjum im. Jana Pawła II.

- Gratuluję absolwentom, a klasom pierwszym i drugim życzę dalszych sukcesów. To szczególny moment, bowiem od przyszłego roku szkolnego będziecie się już uczyć w szkole podstawowej – mówił Włodzimierz Papacz, dyrektor szkoły. - Serdecznie dziękuję Panu Burmistrzowi i Panom Radnym, że tę rządową reformę oświaty udaje się u nas przeprowadzać bezboleśnie i nikt z pracowników nie straci pracy. Cieszę się, że potencjał grona pedagogicznego, to co robiliśmy do tej pory w gimnazjum będziemy mogli dalej kontynuować dla dobra uczniów szkoły podstawowej, którzy będą uczyć się w tym budynku w oddziałach ponadgimnazjalnych szkoły podstawowej - dodał dyrektor.

Burmistrz Adam Ruciński w swoim wystąpieniu zaznaczył, że niemal bezbolesne wprowadzenie nowego ustroju szkolnego w Środzie Śląskiej było możliwe dzięki aktywności dyrekcji, nauczycieli i pracowników średzkiego gimnazjum podczas merytorycznej dyskusji jeszcze pod koniec ubiegłego roku.

- Dziękuję za Państwa zaangażowanie, otwartość i wspólne, merytoryczne spotkania oraz rzeczowe propozycje rozwiązań wynikłe z naszej dyskusji. Wypracowanie najlepszego z możliwych wariantów zmian to także Państwa zasługa. Dziękuję za pracę w tym roku szkolnym, gratuluję sukcesów i tych wartości, które wypracowaliście w tej szkole. Wszystkim życzę udanych i bezpiecznych wakacji – poznawajcie Polskę bo jest piękna, jeżeli macie możliwość jedźcie w świat, bo jest ciekawy, wracajcie po wakacjach do swoich zadań z pozytywna energią i zapałem – mówił burmistrz. 

Średzkie gimnazjum rozpoczęło swoją działalność 1 września 1999 r., od 2003 r. nosiło imię Jana Pawła II. Ostatni rocznik kończący Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Śląskiej liczy 108 uczniów. Znaleźli się wśród nich obiecujący sportowcy, wybitni humaniści i ścisłowcy oraz uczniowie utalentowani artystycznie. Podczas uroczystej akademii najlepsi oraz szczególnie aktywni i wyróżniający się uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a ich rodzice podziękowania za owocną współpracę ze szkołą w procesie wychowania młodzieży.

(um) fot. Grzegorz Zaczyk, um

IMG 8794

IMG 8793

IMG 8803

IMG 8818

IMG 8838

IMG 8864

IMG 8867

IMG 8868

IMG 8871

IMG 8910

IMG 9044

IMG 9046

IMG 9063

IMG 9111

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJTUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Do redakcji
  W artykule brak jest odpowiedzi na pytanie które było zadane pod poprzednim postem dotyczącym tego ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kubek
  Niektórzy pracują w źródłach, Błoniach, Wróblowicach ... pociągiem do tych miejscowości nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kolarz
  Człowieku co Ci jedno piwo przeszkadza podczas meczu? Facet jestes czy baba? Każdy chłop jak ogląda mecz ...

  Czytaj więcej...

   
 • halt
  żebyś miał / miała zagadkę, ale masz problem no naprawdę...

  Czytaj więcej...

   
 • nn
  to dlaczego od razu więcej nie napisali?

  Czytaj więcej...

   
 • hmmm
  niby to samo ale tu więcej piszą

  Czytaj więcej...

   
 • Sebek
  Przepraszam bardzo ale właśnie jem tort z Grzesiem i innymi w Starostwie więc prosze mi nie przeszkadzac ...

  Czytaj więcej...

   
 • Cc
  Pewnie zabronić alko na polonia nie dość że frekwencja mała to już wolę nikt nie przyjdzie

  Czytaj więcej...

   
 • Jano
  Profesjonaliści z Lutyni ! Drabinę maja, ale chyba profesjonalnie nie przygotowana do akcji,bo zamiast ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mieszkaniec
  Apel do Rolanda Proszę nie pisać tytułów drukowanymi literami, ponieważ jest to na prawdę denerwujące...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box