Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1371 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

kwiaty 0Pięknieje nam Środa Śląska i to jest fakt. To powód do dumy i wielka satysfakcja, że od kilkunastu lat trwa średzki renesans.

 

Chcę służyć mojemu miastu i widzieć je piękne oraz zasobne. Dlatego zachęcam średzian do tworzenia mini ogrodów. Mam nadzieję, że pan Burmistrz i panowie radni poprą tę inicjatywę obywatelską.

Proponuję zagospodarowanie 1 metra kwadratowego ziemi przy drzewach w mieście. Zrobiłem kilka zdjęć takich kwietników w Berlinie. Są one tam powodem do dumy okolicznych mieszkańców, restauratorów i kupców.

Mam nadzieję, że pomysł na upiększenie Środy Śląskiej spodoba się mieszkańcom i włodarzom. Może będzie powodem do dumy średzian i zachwytu turystów?

Woytek Kopacz

kwiaty 1

kwiaty 2

kwiaty 3

kwiaty 4

kwiaty 5

kwiaty 6

kwiaty 7

kwiaty 8

kwiaty 9

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box