Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2017    |    IMIENINY MAJĄ: Aurelia, Władysław, Kamil

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 807 gości oraz 0 użytkowników.

PRACA DLA OPERATORA WÓZKA…

Data publikacji: 2017-08-29 15:30:00 Firma SCHÜRHOLZ POLSKA w związku z rozbudową... Czytaj więcej

OSIEDLE ŚREDZKIE - IDEALNE…

"Osiedle Średzkie" ma Państwu do zaoferowania projekt osiedla domów z... Czytaj więcej

TAŃCZ Z PROFESJONALISTAMI! -…

Data  publikacji: 2017-09-01 13:07:42 18 września o godz. 20.00 w sali... Czytaj więcej

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI…

Data publikacji: 2017-09-22 12:09:00 Gabinet Zdrowia i Urody GOGA w Środzie... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Barbara 2W nocy mężczyzna zakłócał ciszę nocną tnąc drzewo piłą spalinową. Na chodniku w centrum miasta leżał nietrzeźwy mężczyzna. Inny leżał na poboczu drogi. W jakich interwencjach brali udział strażnicy miejscy w ciągu ostatnich tygodni?

W nocy ciął drzewo piłą spalinową

Do Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej o godzinie 4 w nocy wpłynęło zgłoszenie dotyczące mężczyzny. Zakłócał ciszę nocną poprzez cięcie drzewa piłą spalinową w Szczepanowie. Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Mężczyzna zgodnie z art. 51KW został ukarany mandatem i pouczony o możliwości odmowy jego przyjęcia.

Zalewał drogę

12 czerwca po godzinie 17 do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wylewa wodę na chodnik, powodując zapadanie się drogi. Na miejscu przeprowadzono rozmowę z właścicielem. Mężczyzna zaprzeczył informacjom podanym w zgłoszeniu, jednak podczas podjętych czynności zauważono dwie rury wystające z posesji. Ustalono jednocześnie, że wylewana na jezdnię woda nie wyrządziła szkód, jedynie opłukała kostkę znajdującą się na jezdni.

Kłopoty z nietrzeźwymi

Tego samego dnia strażnicy miejscy interweniowali przy ulicy Legnickiej w Środzie Ślaskiej w okolicach jednego z supermarketów, gdzie na trawniku leżał nietrzeźwy mężczyzna. Nie posiadał widocznych obrażeń, nie uskarżał się również na dolegliwości bólowe. 62-letniego mężczyznę przewieziono do miejsca zamieszkania, gdzie został przekazany pod opiekę sąsiadowi.

Leżał na jezdni

Również 12 czerwca, o godzinie 11, podjęto kolejną interwencję wobec nietrzeźwego. W tym przypadku ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna leży w tunelu pomiędzy placem Wolności i placem Solnym. Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się. Na jezdni w tunelu spał mężczyzna znany strażnikom z wcześniejszych interwencji. Po przebudzeniu ustalono, że znajduje się pod wpływem alkoholu i nie posiada żadnych obrażeń. Po rozmowie ze strażnikami udał się do miejsca zamieszkania.

Mężczyzna leżał na poboczu drogi

14 czerwca około godziny 11 do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie z dyżurnego KPP w Środzie Śląskiej. Z informacji przekazanych przez funkcjonariusza wnikało, że na poboczu drogi między Środą Śląską, a Ogrodnicą leży mężczyzna. Na miejscu zgłoszenie potwierdziło się, a leżącym na poboczu okazał się jeden z mieszkańców Ogrodnicy. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, jednak był komunikatywny, bez widocznych obrażeń ciała. Ze względu na bliskie sąsiedztwo drogi 94 i duży ruch na drodze, mężczyzna został przewieziony do miejsca zamieszkania, a następnie przekazany, za stosownym oświadczeniem, pod opiekę sąsiada.

Miał podrapaną całą twarz

W połowie miesiąca z kolei do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Ślaskiej wpłynęło zgłoszenie od KPP w Środzie Śląskiej z prośbą o podjęcie interwencji wobec nietrzeźwego mężczyzny, któremu pomocy udziela pogotowie ratunkowe. Na miejscu zastano znanego z wcześniejszych interwencji bezdomnego. Został przebadany przez lekarza pogotowia, który nie stwierdził podstaw do hospitalizacji. Bezdomny miał podrapaną twarz, był komunikatywny, a jego stan nietrzeźwości nie zagrażał jego życiu i zdrowiu. Został przekazany pod opiekę znajomemu.

Nietrzeźwy leżał na chodniu w centrum

Kilka dni później, tuż przed godziną 21 straż miejska podjęła kolejną interwencję wobec tego samego mężczyzny. Tym razem, z anonimowego zgłoszenia wynikło, że leży na chodniku przy placu Wolności w Środzie Śląskiej. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. W trakcie rozmowy ze strażnikami oświadczył, że pójdzie do znajomego, po czym się oddalił.

(isz) fot. isz (zdj. ilustracyjne)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3
Data : niedziela, 3 wrzesień 2017
4
6
7
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30

Najnowsze komentarze

 • Iza
  Witam serdecznie, informacje o wyłączeniach znajdują się na stronie spółki Tauron. Z informacji ...

  Czytaj więcej...

   
 • Grzyb
  Co ludzi w błąd wprowadzacie? Jaki brak prądu? Jest cały czas od rana na SIkorskiego. Po kiego grzyba ...

  Czytaj więcej...

   
 • Zuzia
  Teraz mieszkańcy juz nie będą prosić się Tylko zgłoszą to gdzieś wyżej nie będa czekać i słuchać ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kaziu
  To co przez 3 lata nie uzbierał na kanalizacje!!Mógł w pierwszych roku wójtowania zrobić projekt i ...

  Czytaj więcej...

   
 • Staś
  malwina napisała "Bez żadnych konsultacji usunął ten punkt z budżetu! No może konsultował ze ...

  Czytaj więcej...

   
 • wiadomokto
  lepkie rączki mam ..

  Czytaj więcej...

   
 • Kaziu
  A kto te uchwały podsuwa radnym do głosowania???Radni sami sobie??Nie!!!Wójt wychodzi z tą inicjatywą..Więc ...

  Czytaj więcej...

   
 • max
  mały problem a wataszka ludzi, kompromitacja Straży Miejskiej ,po co Policja to jest dla mnie nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • miłośnik
  No i potwierdza się teza kogo stowarzyszenie p. Kazia wspiera i dzięki komu ma tak wysokie wynagrodzenie ...

  Czytaj więcej...

   
 • ego
  No to już jest szczyt wszystkiego... Pisac oświadczenie, bic się w pierś, przepraszac, a jednocześnie ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box