Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1491 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

straz pomocWczoraj wieczorem straż pożarna otrzymała zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie w Malczycach. Pomimo akcji reanimacyjnej podjętej przez strażaków, mężczyzna zmarł.

- O godzinie 22.28 do naszej jednostki wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnej osobie na ulicy Działkowej. Do zdarzenia udał się alarmowo zastęp SLRT Ford Transit - informują o zdarzeniu ochotnicy z OSP Malczyce. - Po dojechaniu na miejsce dowódca zastępu stwierdził, iż u osoby poszkodowanej brak jest funkcji życiowych. Ratownicy przystąpili niezwłocznie do resuscytacji krążeniowo-oddechowej wraz z pomocą AED z JRG Środa Śląska aż do momentu przyjazdu Pogotowia Ratunkowego - dodają strażacy.

Niestety mimo prowadzonej przez pół godziny reanimacji, przybyły na miejsce zdarzenia lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny. 

Na miejscu czynności prowadziły jednostki straży pożarnej JRG Środa Śląska i OSP Malczyce, a także policja i Zespół Ratownictwa Medycznego z Wołowa.

(isz), Fot. zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box