Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 925 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

media00Takiego zainteresowania otwarciem elektromarketu nie spodziewali się nawet sami organizatorzy. Blisko 150 osób czekało dziś o godzinie 7 rano na otwarcie sklepu.

Jak mówią mieszkańcy, już o godzinie 6 rano pod elektromarketem pojawili się pierwsi klienci. O godzinie 7 w kolejce przed sklepem oczekiwało już 150 osób skuszonych niskim cenami i promocjami.

- Pani, kolejka sięgała aż do nowego Dino, tyle było ludzi – mówiła jedna z mieszkanek.

Jeszcze o godzinie 11. wejście na teren sklepu poprzedzone było oczekiwaniem w kolejce. A kolejni klienci byli wpuszczani na teren marketu przez ochroniarza partami po kilka osób.  Do godziny 18 na klientów czekała kawa i herbata, możliwość udziału w loterii, a na najmłodszych duża dmuchana ślizgawka, z której dzieci bardzo chętnie korzystały.

Jak zapowiedziała osoba odpowiedzialna za akcję marketingową, jeśli frekwencja nadal będzie tak duża, sklep będzie otwarty o godzinę dłużej. A promocyjne ceny obowiązują jeszcze przez dwa dni trwania akcji.

Z olbrzymiego zainteresowania zadowoleni są organizatorzy, którzy nie spodziewali się tak licznego zainteresowania otwarciem sklepu.

 - Nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji. Tym bardziej, że wiemy, że w okolicy jest już jeden tego rodzaju market. Tak duża frekwencja bardzo nas cieszy. Już o godzinie 6 pod sklepem ustawiała się kolejka. Na samym otwarciu, o godzinie 7 było już około 150 osób. Ze względu na dość małą powierzchnię sklepu, klienci byli wpuszczani do środka przez ochroniarzy partiami - mówi osoba odpowiedzialna za dzisiejszą akcję marketingową. - Co dwie godziny na mieszkańców czekało losowanie nagród Koła Fortuny. Pierwsze losowanie przeprowadziliśmy o godzinie 9. W ciągu dnia odbędzie się pięć takich losowań. Główną nagrodą w zabawie jest karta bonusowa wartości 100zł, a także nagrody rzeczowe w postaci małego AGD – dodaje mężczyzna.

Jedną z takich kart bonusowych wygrała jedna z mieszkanek, która na otwarcie wybrała się wraz z rodziną. Jak mówiła zadowolona, nie dokonała jeszcze zakupów w sklepie, ale na pewno w ciągu kilku dni wykorzysta otrzymany dziś bonus.

(isz), Fot. isz

1

media

media1

media2

media3

media4

media5

media6

media7

media8

media9

media10

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box