Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 850 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

gosia0Wczoraj o godzinie 19 we Wrocławiu rozpoczęły się Igrzyska The World Games 2017 Wrocław. Wśród zawodników biorących udział w sportowych zmaganiach znalazła się Małgorzata Dymus, mieszkanka Mrozowa.

We Wrocławiu odbyła się wczoraj uroczysta ceremonia otwarcia The World Games 2017 Wrocław, a także m.in. ślubowanie polskiej reprezentacji w kick-boxingu. Jednym z zawodników reprezentujących nasz kraj jest Gosia Dymus. Do udziału w igrzyskach zawodniczka szykowała się od kilku miesięcy.

- Czuję się świetnie. Jestem dobrze przygotowana, nie mogę się już doczekać losowania i startu. Dziś dzień pełen emocji. Ślubowanie Polskiej Reprezentacji i Ceremonia Otwarcia Igrzysk – mówiła po ceremonii otwarcia Gosia Dymus.

Zapytana o to, jak ocenia swoją formę, zawodniczka podkreśla długi okres intensywnych przygotowań.

- Formę oceniam na bardzo dobrą. Sumiennie się przygotowywałam. Całe przygotowania były ciężkie i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu to zaprocentuje – mówi zawodniczka.

Przed Gosią losowanie i trzy walki

Już we wtorek losowanie zawodników, z którymi przyjdzie zmierzyć się zarówno Gosi, jak i pozostałym reprezentantom Polski.

- Aby wygrać Igrzyska, każdy musi stoczyć 3 walki. Dwie w środę i 1 w czwartek, co wiąże się z ogromnym zmęczeniem. Losowanie jest we wtorek. Wtedy dowiemy się, z kim przyjdzie nam się mierzyć – mówi.

Na pytanie, czego jej życzyć, odpowiada:

- Powodzenia i ewentualnie szczęśliwego losowania.

I tego Gosi, jak i całej reprezentacji Polski życzymy i trzymamy kciuki.

(isz), Fot. archiwum Małgorzaty Dymus

gosia

gosia1

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box