Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1160 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

FESTIWAL 0W Środzie Śląskiej trwa 6. Międzynarodowy Festiwal Kultury Ludowej. Do późnego wieczora na terenie zielonym przy akwenie "Kajaki" zabrzmi muzyka z czterech stron świata.

 

Zagrają rodzimi artyści i goście, także zagraniczni. Jakich wykonawców zaproszono na tegoroczną edycję? Popatrzcie i posłuchajcie. Na pewno się nie zwiedziecie :)

Gorąco polecamy i oczywiście tych, co mogą tutaj do nas przyjść, serdecznie zapraszamy!

Na terenie imprezy jest strefa atrakcji dla dzieci, a o podniebienia dbają Koła Gospodyń z terenu gminy Środa Śląska w pięknie przygotowanych stoiskach. Sponsorami wydarzenia są: CeDo Sp. z o.o. i Schumacher Packaging, organizatorami: Urząd Miejski i Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

(red)

TRANSMISJĘ PRZYGOTOWALI: Kamil Kalita, Grzegorz Zaczyk, Dariusz Dziadosz, Tadeusz Ostropolski, Wiktor Kalita, Anna Kalita i Łukasz Korsak.

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA JEST DOSTĘPNA TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box