Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 821 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

auto0W sobotę na 118 i 119 km autostrady A4 w tym samym czasie doszło do dwóch wypadków. W sumie w zdarzeniach uczestniczyło pięć pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana.

Do pierwszego zdarzenia doszło na 118km autostrady A4.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastajemy na lewym pasie dwa samochody osobowe (klasyczne najechanie na tył). Obyło się bez osób poszkodowanych. Po szybkim rozpoznaniu i kontakcie z PSK okazało się, że kilometr dalej doszło do kolejnego zdarzenia, w którym jest jedna osoba poszkodowana – relacjonują wydarzenia ochotnicy z OSP KSRG Ujazd Górny.

Poza jednostką z Ujazdu Górnego, na miejscu zdarzenia obecny był również zastęp OSP Ujazd Dolny.

Kolizja trzech aut

Z kolei kilometr dalej, na 119km autostrady, w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Jak informują strażacy kierująca samochodem marki Fiat złapała „gumę”. Podczas hamowania i próby zjechania na zatoczkę, jadący z nią pojazd najechał na tył prowadzonego przez nią fiata.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej kobiecie, a także na odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, odłączeniu zaworu LPG w jednym z aut i neutralizacja wycieków eksploatacyjnych - informują strażacy.

Poszkodowana w wypadku kobieta uskarżała się na ból kręgosłupa w odcinku szyjnym. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego kobieta została przekazana pod opiekę lekarza.

W obu zdarzeniach poza jednostką OSP Ujazd Górny brały udział zastępy OSP Ujazd Dolny i dwa zastępy JRG Środa Śląska, a także policja, zarządca drogi i pogotowie ratunkowe.

(isz), Fot. OSP KSRG Ujazd Górny

1 3

4 2

5 2

6 2

7 2

8 2

9 2  

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box