Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 944 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

95 IMG 4419Od kilku dni na terenie Środy Śląskiej przy przejściach dla pieszych montowane są dodatkowe naświetlacze. W jakich miejscach się pojawią i ile kosztuje inwestycja?

 

Wczoraj do późnych godzin wieczornych trwały prace przy montażu dodatkowych naświetlaczy przy przejściach dla pieszych w centrum miasta. Z zapytaniem o ilość i miejsce ich montażu zwrócił się do nas czytelnik.

- Witam, od soboty w Środzie montowane są naświetlacze nad przejściami dla pieszych. Czy możecie Państwo uzyskać informację czy będą zamontowane przy wszystkich głównych przejściach w mieście? Pozdrawiam - napisał do nas czytelnik.

Jak informuje Urząd Miejski w Środzie Śląskiej naświetlacze mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych pojawią się na sześciu skrzyżowaniach na terenie naszego miasta – ul. Górnej z ul. Wrocławską, ul. Wawrzyńca Korwina z placem Wolności, placu Wolności z ul. Świdnicką, placu Wolności z ul. Kolejową, a także na skrzyżowaniu ul. Ogrody Zamkowe z ul. Legnicką oraz na Placu Wolności - przejście do budynku ratusza.

Całość inwestycji wykonanej przez firmę ITINET, to koszt 156,5 tys. zł. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym miesiącu.

(red), Fot. isz

03 IMG 4327

87 IMG 4411

88 IMG 4412

91 IMG 4415

93 IMG 4417

89 IMG 4413

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box