Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 956 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

swietowina 0

Data publikacji: 2017-08-03 13:12:21

Święto wina, największa impreza w regionie organizowana w Środzie Śl. zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze nie zbraknie konkursów. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

 

 

 

 

KONKURS NA KOSTIUM HISTORYCZNY

W Konkursie może wziąć udział każdy uczestnik święta, który ubrany będzie w kostium nawiązujący do czasów minionych.

Aby wziąć udział należy zgłosić się 10 września o godz. 13.00. (czas realizacji może ulec niewielkiej zmianie) na dziedzińcu Domu Kultury w Środzie Śl., gdzie zostaną przydzielone numery konkursowe.

Należy wziąć udział w korowodzie, podczas którego kostiumy będą oceniane. Zgłaszany kostium nie może być nagrodzonym w konkursach w latach ubiegłych. Kostiumy będą oceniane w następujących kategoriach:

KATEGORIA DZIECI

KATEGORIA KOBIECA

KATEGORIA MĘSKA

KATEGORIA RODZINNA

Wyniki zostaną ogłoszone na scenie, zaraz po deptaniu winogron.

KONKURS DEPTANIE WINOGRON i WYBORY MISS WINNEGO GRONA

W Konkursie mogą wziąć udział tylko mężatki. Swój udział należy zgłosić do 5 września w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej osobiście lub telefonicznie na nr.: 71 396 09 11 lub 71 396 09 15 (osoby odpowiedzialne – Renata Mazur, Małgorzata Bogucka).

W konkursie weźmie udział tylko pięć Pań, które zgłoszą swój udział jako pierwsze. Konkurs będzie przeprowadzony na scenie 10 września o godz. 14.45 (czas realizacji może ulec niewielkiej zmianie).

Zadaniem konkursowym będzie wydeptanie jak największej ilości soku z kiści winogron (każda Pani deptać będzie taką samą ilość winogron tego samego gatunku, w tym samym czasie). Każda z uczestniczek ubrana będzie w specjalnie do tego celu przygotowany kostium.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone ze sceny zaraz po jego przeprowadzeniu.

Spośród uczestniczek DEPTANIA wybrana zostanie MISS WINNEGO GRONA.

Komisja dokonująca wyboru Miss obserwować będzie kandydatki podczas deptania i oceniać: wdzięk, urok osobisty, ruch, ogólny wyraz estetyczny.

Na wybór Miss nie będzie miał wpływu wynik konkursu DEPTANIE WINOGRON.

Wyniki ogłoszone będą zaraz po konkursie.

Fundatorem nagród dla zwycięzców jest Dom Kultury w Środzie Śląskiej.

Organizatorzy fot. gazeta Roland

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box