Dzisiaj jest: 22 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1379 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

zawody0Dużym sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Wędkarskie Karpiowym przeprowadzone przez weekend na akwenie w Brodnie. W wędkarskich zmaganiach wzięło udział 12 wędkarzy z kół PZW i stowarzyszenia z terenu powiatu średzkiego.

Jak już informowaliśmy na naszym portalu w piątek rozpoczęły się pierwsze Mistrzostwa Powiatu w Wędkarstwie Karpiowym, w których udział wzięło 12 wędkarzy w sześciu dwuosobowych drużynach. W niedzielę o godzinie 10, tuż po zakończeniu wędkarskich zmagań, ważeniu i mierzeniu złowionych przez zawodników ryb, przyszedł czas na uhonorowanie najlepszych. Podczas wręczania nagród poza wędkarzami obecni byli również: starosta średzki, Sebastian Burdzy, wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, a także Wiesław Adamczyk, prezes koła PZW nr 12 Malczyce.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonych zawodów. Podczas mistrzostw nie tylko dopisała pogoda, ale i dobre humory – mówi Krzysztof Czarnecki. - Jesteśmy pewni, że impreza nabierze cech zawodów cyklicznych, podczas których spotykać będą się mogli przedstawiciele wszystkich kół PZW i stowarzyszeń wędkarskich z terenu powiatu średzkiego – dodaje.

W spotkaniu udział wzięli wędkarze z kół PZW z Miękini, Środy Śląskiej, Kątów Wrocławskich, Malczyckiego Stowarzyszenia Wędkarskiego „Cyprinus” i drużna mieszana przedstawicieli koła PZW 12 Malczyce i koła PZW 20 Środa Śląska.

Wyniki

Zwycięską drużyną mistrzostw okazał się team Andrzej Organista i Andrzej Matuszkiewicz. Wędkarze ze złowionym ponad 3kg karpiem okazali się również zdobywcami pucharu za największą rybę. Drugie miejsce zajęła drużyna mieszana kół PZW 12 Malczyce i PZW 20 Środa Śląska. Trzecie miejsce przypadło wędkarzom z Koła PZW Kąty Wrocławskie.

Puchar otrzymał również 17-letni Damian Bukała z Malczyckiego Stowarzyszenia Wędkarskiego „Cyprinus” jako najmłodszy uczestnik zawodów. Nagrodę dla młodego wędkarza ufundował prezes koła PZW 12 Malczyce Wiesław Adamczyk. Na każdego uczestnika mistrzostw, jak i biwakujących w tym czasie nad akwenem mieszkańców czekał poczęstunek i chłodne napoje. Jak mówi prezes stowarzyszenia, nikt nie odszedł z pustymi rękoma.

- Duże podziękowania należą się dla zarządu koła PZW 20 Środa Śląska, który nie tylko współorganizował z nami mistrzostwa, ale udostępnił na czas mistrzostw akwen w Brodnie – mówi Krzysztof Czarnecki. - Nasze podziękowania kierujemy również do starosty średzkiego, Sebastiana Burdzego i Piotra Frankowskiego, wójta gminy Malczyce za obecność podczas dekoracji. Dziękujemy oczywiście naszym zawodnikom, bez których impreza nie mogłaby się odbyć – dodaje zadowolony z przeprowadzonych mistrzostw prezes Malczyckiego Stowarzyszenia Wędkarskiego „Cyprnius”.

W imieniu redakcji gratulujemy wszystkim zwycięzcom i organizatorom zawodów. Dziękujemy za udostępnione zdjęcia.

Iza Szczygieł, Fot. Malczyckie Stowarzyszenie Wędkarskie „Cyprinus”, Mariusz Sidor

zawody1

zawody2

zawody3

zawody4

zawody5

zawody6

zawody7

zawody8

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • maria
  Co to za tytuł. Przecież , co wynika również z tekstu tytuł otrzymało 5 osób

  Czytaj więcej...

   
 • Klaudia
  hahahah czy pisząc to wgl się zastanowiłeś? Sala w Domu Kultury jest dobrze klimatyzowana, szczególnie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Klaudia
  Co tu dużo się zastanawiac ? We trzy poszły za winkiel coś "zajarac" albo "zażyc" i tyle. Czego dzisiaj ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kamila
  Rozumiem zaniepokojenie rodziców, ale chyba trochę na siłę próbują doszukiwac się nieprawidłowości w ...

  Czytaj więcej...

   
 • Detektyw
  Średzka Logika - Dziewczynki zemdlały bo było duszno na sali i do tego doszedł stres - kolejna zemdlała ...

  Czytaj więcej...

   
 • Megan
  Janina, zajmij się czymś innym, nie nakręcaj się.

  Czytaj więcej...

   
 • K2-7500
  Ty przeczytałaś co napisałaś ? Żenada

  Czytaj więcej...

   
 • echo 1
  załosne ,zeby takie wypociny tu pisac. Współczuję takiego myślenia i podejscia do życia. Wesołych ...

  Czytaj więcej...

   
 • nika
  Uważam, że sala w DK ma bardzo dobrą klimatyzację

  Czytaj więcej...

   
 • Cc
  Może dopalacze w Środzie tego pełno

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box