Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1371 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

09 20496313 1394252950623148 799193077 nData publikacji: 2017-08-18 12:11:23

Kilka dni temu na terenie budynku mieszkalnego w Środzie Śl., w którym w lipcu wybuchł pożar prowadzono prace rozbiórkowe dachu. Jednak były one wykonywane bez odpowiedniego zabezpieczenia. Interweniowała straż miejska.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Około godziny 12 do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wpłynęło złoszenie o prowadzonych pracach rozbiórkowych dachu budynku przy ulicy Legnickiej w Środzie Śl., w którym pod koniec lipca wybuchł pożar. Podczas prowadzonych prac dachówki spadały zarówno na chodnik, jak i ulicę stwarzając zagrożenie dla ruchu kołowego i pieszych.

- Po przybyciu na miejsce zgłoszenie potwierdziło się. Dachówki znajdowały się zarówno na jezdni, jak i na chodniku – wyjaśnia straż miejska.

Podczas rozmowy z obecnym na miejscu zdarzenia mężczyzną ustalono, że prace zostały przez niego zlecone. Rozbiórka wykonywana była na wniosek Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

- Polecono wstrzymanie wykonywanych prac do czasu prawidłowego zabezpieczenia chodnika i części jezdni – dodaje strażnik.

Mężczyzna został również zobowiązany do uprzątnięcia dachówek, które spadły w czasie wykonywanych prac z dachu.

(red), Fot. isz

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box