Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1359 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

szambo

Data publikacji: 2017-08-22 09:40:21

Szanowni Państwo! W związku z powtarzającymi się zarzutami pod adresem naszej firmy, dotyczącymi niewywiązywania się z obowiązku odbioru ścieków z szamb przydomowych, pragniemy poinformować, że:- W związku z tym, że nasza firma została jedynym podmiotem na terenie gminy świadczącym usługę wywozu nieczystości i przy uwzględnieniu faktu, że obsługujemy ponad 150km sieci kanalizacyjnej oraz prawie 80 przepompowni ścieków, które wymagają ciągłej konserwacji i usuwania awarii, możemy nie być w stanie wykonać usługi w danym dniu. W takim wypadku zapewniamy wywóz ścieków w terminie do trzech dni roboczych, według kolejności zgłoszeń.

- Średzka Woda Spółka z o. o. nie ma prawnego obowiązku odbioru nieczystości płynnych z szamb oraz przydomowych oczyszczalni ścieków z wyjątkiem sytuacji, w których obowiązuje umowa zawarta pomiędzy Spółką, a klientem.

- Spółka zapewnia odpłatny odbiór ścieków spełniających odpowiednie normy, w zlewni zlokalizowanej na terenie zakładu, przy ulicy Sikorskiego 43 w Środzie Śląskiej. O transport ścieków do zlewni samochodem asenizacyjnym powinien zadbać klient.

- Zachęcamy Państwa do wizyty w naszej firmie, gdzie dowiedzą się Państwo jak podłączyć posesję do sieci wodno-kanalizacyjnej kiedy w bezpośrednim sąsiedztwie takiej sieci nie ma. Jeżeli istnieją do tego możliwości techniczne, Spółka umożliwi państwu podłączenie w ramach umowy o wspólną realizację inwestycji, gdzie większość kosztów ponosi
Średzka Woda Sp. z o. o.

Jeżeli mają Państwo inne pytania dotyczące działalności Spółki Średzka Woda, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami pod nr telefonu 71 317 20 59 od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00 – 15.00.

Średzka Woda Sp. z o. o.

------ OGŁOSZENIE -----

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box