Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1392 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

bezdomni 0

Data publikacji: 2017-08-24 15:07:20

- Mamy tego dość! - mówią zgodnie mieszkańcy placu Wolności 52 w Środzie Śląskiej. - Ci ludzie jedzą, piją alkohol i śpią w naszym śmietniku. Ostatnio nakryłem ich w niedwuznacznej sytuacji - mówi pan Dariusz.

 

Lokatorzy pomieszczenia, w którym stoją pojemniki na śmieci nic sobie nie robią z interwencji służb oraz uwag mieszkańców wspomnianej kamienicy, którzy dodatkowo skarżą się na uciążliwy fetor.

- Te śmieci tak nie śmierdzą, jak smrodzą oni. Nie myją się i załatwiają potrzeby w pobliżu swojego legowiska. Zrobiliśmy zdjęcia, to zobaczycie, jak to wygląda - mówi mieszkaniec. - Nie możemy wyrzucić spokojnie śmieci. Ponadto korzystamy z jednego pojemnika, bo drugi stoi w pobliżu ich legowiska i służy im jako "szafka nocna".

- Najpierw mieszkała tu para, teraz jest ich troje. Jedna kobieta i dwóch mężczyzn. I tak jest od kilku lat, jak tylko na dworze zrobi się cieplej. Ostatnio, jak wyrzucałem śmieci nakryłem ich w niedwuznacznej sytuacji, nie będę opowiadał szczegółów.... To jest ohydne i krępujące - opowiada pan Dariusz. - I dodam, że deprawujące, bo przecież śmieci wyrzuca też młodzież, a czasami dzieci - dodaje.

- Jesteśmy bezradni, straż miejska ich przegania bez końca, a oni wciąż wracają. Nie wiemy co robić. Czy tak już będzie dopóki coś im się nie przytrafi? - pytają mieszkańcy i liczą, że nagłośnienie problemu coś pomoże...

(red) fot. dm

bezdomni 2

bezdomni 3

bezdomni 1

bezdomni 4

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box