Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1377 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

talarData publikacji: 2017-08-30 08:43:17

Jak poinformował wczoraj klub Odra Malczyce, do malczyckiego klubu powrócił Sławomir Samiec-Talar. To właśnie tutaj dotychczasowy trener dwóch drużyn Polonii stawiał pierwsze kroki trenerskie.

 

- Powrót na stare śmieci" - tak można określić wydarzenie jakie miało dziś miejsce w klubie. Po 11 letniej przerwie Sławomir Samiec-Talar ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej Odry Malczyce – poinformował wczoraj klub Odra Malczyce.

To właśnie w malczyckim klubie jedenaście lat temu Sławomir Samiec-Talar stawiał swoje pierwsze kroki trenerskie. Od wczoraj, po złożonej w dniu 24 sierpnia rezygnacji z dalszej współpracy z klubem Polonia, z doświadczenia i umiejętności trenera korzystać będą zawodnicy pierwszej drużyny Odra Malczyce.

- Dziś z bagażem doświadczeń wraca do Malczyc, aby ponownie stworzyć silną Odrę. Trenerze życzymy powodzenia! - czytamy na stronie klubu.

Pierwszy mecz pod okiem nowego trenera drużyna Odry rozegra na wyjeździe w niedzielę, 3 września z drużyną Zjednoczeni Łowęcice.

Życzymy powodzenia.

(red) fot isz

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box