Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1309 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

piknik0 00Data publikacji: 2017-08-31 15:35:14

Już jutro od godziny 16 rusza kolejna edycja pikniku „Żegnaj lato na rok”. Organizatorem zabawy są radni Klubu Razem dla Ziemi Średzkiej pod patronatem Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

 

W czerwcu bawiliśmy się podczas pikniku z okazji powiatania lata. Jutro razem z radnymi Klubu Razem dla Ziemi Średzkiej, pożegnamy wakacje. To już kolejna edycja pikniku. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas zabawy zarówno Ci najmłodsi, jak i starsi mieszkańcy Środy Śląskiej mogą liczyć na wiele atrakcji, a każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co ważne, każda z nich będzie za darmo.

Dmuchańce, malowanie buziek, słodycze, wata cukrowa i kukurydza z pewnością ucieszą dzieci. Na dorosłych czekać będzie ciasto i przepyszna, podobnie, jak roku temu, grochówka.

Jeśli masz jutro czas i chciałbyś w dobrym humorze i przy dobrej zabawie pożegnać kończące się wakacje, warto przyjść o godzinie 16 do parku przy szpitalu w Środzie Śląskiej (ul. Konstytucji 3-go Maja).

W imieniu organizatorów zapraszamy.

(isz), Fot. isz

piknik0 4

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box