Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1417 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

naswietlacze

Data publikacji: 2017-09-07 12:24:21

Już wiadomo, że w bieżącym roku oczekiwana sygnalizacja świetlna w Środzie Śląskiej nie dojdzie do skutku. Dlaczego i w jakim terminie inwestycja zostanie zrealizowana?

 

Kwestia sygnalizacji świetlnej, która zgodnie z planem miała być zamontowana na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej, Oławskiej i Górnej w Środzie Śląskiej został poruszona podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej. Już wiadomo, że w roku bieżącym I etap inwestycji nie dojdzie do skutku.

W lipcu tego roku ogłoszono kolejny przetarg na wykonanie inwestycji. W związku z zapytaniami wykonawców zainteresowanych ofertą, termin składania wniosków przedłużono do 31 lipca. W tym czasie zgłoszono trzy oferty. W dniu 7 sierpnia 2017 Gmina Środa Śląska ogłosiła informację o unieważnieniu przetargu.

W uzasadnieniu mogliśmy przeczytać: Najniższa cena opiewa na kwotę 547 350,00zł brutto, Tymczasem kwota, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 180 000,00zł. W związku z powyższym zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art.93 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP.

Z jakich powodów inwestycja na razie nie dojdzie do skutku? Kiedy będzie realizowany jej I etap? O tym wkrótce na naszym portalu.

(red) fot. wk

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box