Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1432 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

kolo2 Kopia

Data publikacji: 2017-09-11 13:03:31

Wczoraj na akwenie Kajaki w Środzie Śląskiej średzkie koło PZW 20 Sazan przeprowadziło zawody spławikowe. W wędkarskich zmaganiach niepokonanym okazał się Adrian Krowicki.

 

23 wędkarzy wzięło udział w przeprowadzonych wczoraj na akwenie Kajaki spławikowych zawodach koła PZW 20 Sazan. Mimo pochmurnej pogody, zawodnikom dopisywały humory, a i ryby „współpracowały” z wędkarzami. Zawoody zakończyły się o godzinie 12. W tym czasie zwycięzca, Adrian Krowicki złowił ponad 5kg ryby. Po uroczystym wręczeniu nagród dla pierwszych trzech miejsc i zdobywcy dziewiątego miejsca, na uczestników sportowych zmagań czekał ciepły posiłek.

- Cieszymy się jako zarząd z dużej frekwencji podczas zorganizowanych przez nas zawodów. Cieszy nas również atmosfera, w jakiej odbywają się zawody – mówił po zakończeniu spotkania Jerzy Durman, prezes koła PZW 20 Środa Śląska. - Jednocześnie dziękujemy Gminie Środa Śląska, za pomoc w organizacji zawodów. Wszystkie nagrody, jakie otrzymali zawodnicy zostały zakupione ze środków, jakie nasze koło otrzymało z dofinansowania z Gminy Środa Śląska – dodaje.

Wyniki zawodów:

1 miejsce - Adrian Krowicki (5,180kg),

2 miejsce - Krzysztof Wojewoda (3,540kg),

3 miejsce - Andrzej Wasylkowski (2,170kg),

4 miejsce - Henryk Chrzanowski (2 kg),

5 miejsce - Arkadiusz Kata (1,820 kg)

6 miejsce - Robert Serwa (1,6kg)

7 miejsce - Tomasz Klocek (1,510kg)

8 miejsce - Jerzy Dyszewski (1,370kg),

9 miejsce - Ryszard Sember (1,350kg),

10 miejsce - Mariusz Buczak (1,270kg)

Już w październiku ostatnie w sezonie zawody o puchar burmistrza Środy Śląskiej, na które już teraz w imieniu organizatorów koła PZW Sazan zapraszamy.

isz, Fot. isz

1 kolo1 001

1 kolo10

2 kolo9

3 kolo8

kolo

kolo2

kolo3

kolo4

kolo5

kolo6

kolo7

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box