Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1416 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

mr 0

Data publikacji: 2017-09-14 10:46:18

Wkrótce Młodzieżowa Rada Gminy Malczyce będzie miała możliwość zwiedzenia Sejmu oraz Senatu RP. Do stolicy, wraz opiekunami, młodzi radni polecą samolotem.

 

Członkowie MRGM spotkają się z przedstawicielami senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, na które zostali zaproszeni przez jej przewodniczącego senatora Jarosława Dudę.

- Przelot Młodzieżowej Rady do Warszawy, a także zwiedzanie parlamentu możliwy jest dzięki pozyskanej na ten cel przez Fundację „Szansa na przyszłość”, której prezesem jest Jarosław Arciszewski, dotacji w ramach środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego na współpracę z organizacjami pozarządowymi - informują pracownicy Urzędu Gminy Malczyce.

Podróż zaplanowano na 26 września.

(rol/gmal) fot. ug

mr 1

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box