Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Wiktor, Cezary, Zygfryd

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1377 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IMG 5808

Data publikacja: 2017-09-22 08:55:00

Za nami już fantastyczne wakacje, rodzinne wyjazdy i niezapomniane podróże. Rozpoczął się kolejny rok szkolny. W Przedszkolu Publicznym w Ciechowie przywitaliśmy go zaproszeniem do skorzystania z bogatej oferty zajęć dla przedszkolaków.

 

Co roku staramy się, aby wrzesień był bogaty w ciekawe wydarzenia, które uatrakcyjnią dzieciom, szczególnie tym nowoprzybyłym, pierwsze chwile spędzone w przedszkolu. Stało się już tradycją, że w pierwszych dniach września przedszkolaki wspominają wakacje, dzielą się wrażeniami z przebytych podróży i wyjazdów wakacyjnych, a także prezentują swoje pamiątki z wakacji. I tak też minęły nam pierwsze dni w przedszkolu.

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. W związku z tym, przedszkolaki miały okazję przybliżyć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach. Codziennie uczestniczyliśmy w spacerach po Ciechowie i utrwalaliśmy wiadomości o ruchu drogowym, a także zasadach poruszania się po drodze.

Sprzątanie świata

15 września dzieci z Przedszkola Publicznego w Ciechowie brały udział w akcji „Sprzątanie Świata” pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce”. W tym dniu w przedszkolu przeprowadzone zostały zajęcia, rozmowy oraz pogadanki z dziećmi na temat dbania o nasze środowisko. Nauczycielki szczególną uwagę dzieci zwróciły na segregowanie odpadów oraz recykling. Dzieci z zainteresowaniem brały udział w zajęciach. Nauczycielki przypomniały dzieciom kolory pojemników do segregacji odpadów. Jednak największą atrakcją tego dnia było „Sprzątanie Świata”, nad którym cały czas czuwały nauczycielki dbając o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie dzieci miały rękawiczki i worki na śmieci. Dzieci na pewno będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.

Dzień przedszkolaka

Z kolei 20 września dzieci z naszego przedszkola obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu także nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci. Każda z grup wykonała prace plastyczne, w których dzieci przedstawiały swoje marzenia. Powstały też „Drzewka szczęści i marzeń”, które ozdobiły nasz przedszkolny hol. Nie zabrakło w tym dniu zabaw i tańców przy muzyce, pysznego poczęstunku w formie marchewki i cukierka, a także balonowego upominku. Dzieci z najstarszej grupy nagrały również wywiad, odpowiadając na pytanie: „Dlaczego lubią chodzić do przedszkola?” Na zakończenie obchodów każde z dzieci otrzymało medal „Super przedszkolaka”, z którego dzieci ucieszyły się najbardziej i dumnie nosiły go na swoich szyjach.

Mamy nadzieję, że wrześniowe atrakcje zachęciły dzieciaki do pobytu w naszym przedszkolu, a nowoprzyjęte przedszkolaki będą uczęszczały tu z radością. Kolejne dni września przyniosą nam wiele kolejnych niezapomnianych wydarzeń. Przed nami występ teatralny aktorów z Krakowa, Dzień Pieczonego Ziemniaka, a także Dzień Chłopca. Już nie możemy się doczekać…

Małgorzata Abel i Małgorzata Markiewicz, Fot. Przedszkole Publiczne w Ciechowie

IMG 5808

IMG 5810

IMG 5812

IMG 5814

IMG 5815

IMG 5816

IMG 5817

IMG 5819

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • kibic
  CZYLI JAK ZWYKLE WIELKIE GRATULACJE DLA DZIECIAKÓW I SENSEIA BOGDANA DOBRA ROBOTA TAK TRZYMAC

  Czytaj więcej...

   
 • Paweł
  A co z planem podłączenia północy Środy Śląskiej do sieci gazowej ?

  Czytaj więcej...

   
 • borek
  Jaka ta drużyna średzka słaba - jak kawa z dolewki.

  Czytaj więcej...

   
 • Nowy
  I bardzo dobrze ! Naturalna selekcja tych co mają za "ciężką nogę". Przynajmniej nauczy się taki ...

  Czytaj więcej...

   
 • Jaro
  A to nie jest auto ktorym jezdzil piroman z Kryniczna

  Czytaj więcej...

   
 • Czarek
  Będą w weekend od 30 lutego .

  Czytaj więcej...

   
 • obywatel
  Wełlug ciebie wszystkiemu winne są Bobry,ale powiedz mi gdzie podziała się woda którą te Bobry ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kitka
  Czyżby Jadzia i Madzia?

  Czytaj więcej...

   
 • Wiesia
  Oświetlenie przy stacji....a co z oswietleniem drogii do stacji PKP....

  Czytaj więcej...

   
 • MarTa
  Wielka szkoda, że autobusy nie kursują w weekendy. Dla mmieszkańców wiosek byłoby to ogromne ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box