Dzisiaj jest: 17 Październik 2017    |    IMIENINY: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 976 gości oraz 0 użytkowników.

PRACA NA PRODUKCJI W…

Firma Schürholz Polska w Komornikach niedaleko Środy Śląskiej zajmująca się... Czytaj więcej

OSIEDLE ŚREDZKIE - IDEALNE…

"Osiedle Średzkie" ma Państwu do zaoferowania projekt osiedla domów z... Czytaj więcej

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA DZIECI…

Gabinet Zdrowia i Urody GOGA w Środzie Śląskiej zaprasza na... Czytaj więcej

DOM CAŁODOBOWEJ OPIEKI "NA…

Dom Całodobowej Opieki "Na zaciszu" w Krynicznie położony jest w... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

IMG 5808

Data publikacja: 2017-09-22 08:55:00

Za nami już fantastyczne wakacje, rodzinne wyjazdy i niezapomniane podróże. Rozpoczął się kolejny rok szkolny. W Przedszkolu Publicznym w Ciechowie przywitaliśmy go zaproszeniem do skorzystania z bogatej oferty zajęć dla przedszkolaków.

 

Co roku staramy się, aby wrzesień był bogaty w ciekawe wydarzenia, które uatrakcyjnią dzieciom, szczególnie tym nowoprzybyłym, pierwsze chwile spędzone w przedszkolu. Stało się już tradycją, że w pierwszych dniach września przedszkolaki wspominają wakacje, dzielą się wrażeniami z przebytych podróży i wyjazdów wakacyjnych, a także prezentują swoje pamiątki z wakacji. I tak też minęły nam pierwsze dni w przedszkolu.

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. W związku z tym, przedszkolaki miały okazję przybliżyć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach. Codziennie uczestniczyliśmy w spacerach po Ciechowie i utrwalaliśmy wiadomości o ruchu drogowym, a także zasadach poruszania się po drodze.

Sprzątanie świata

15 września dzieci z Przedszkola Publicznego w Ciechowie brały udział w akcji „Sprzątanie Świata” pod hasłem „Nie ma śmieci - są surowce”. W tym dniu w przedszkolu przeprowadzone zostały zajęcia, rozmowy oraz pogadanki z dziećmi na temat dbania o nasze środowisko. Nauczycielki szczególną uwagę dzieci zwróciły na segregowanie odpadów oraz recykling. Dzieci z zainteresowaniem brały udział w zajęciach. Nauczycielki przypomniały dzieciom kolory pojemników do segregacji odpadów. Jednak największą atrakcją tego dnia było „Sprzątanie Świata”, nad którym cały czas czuwały nauczycielki dbając o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie dzieci miały rękawiczki i worki na śmieci. Dzieci na pewno będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.

Dzień przedszkolaka

Z kolei 20 września dzieci z naszego przedszkola obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu także nie zabrakło wielu atrakcji dla dzieci. Każda z grup wykonała prace plastyczne, w których dzieci przedstawiały swoje marzenia. Powstały też „Drzewka szczęści i marzeń”, które ozdobiły nasz przedszkolny hol. Nie zabrakło w tym dniu zabaw i tańców przy muzyce, pysznego poczęstunku w formie marchewki i cukierka, a także balonowego upominku. Dzieci z najstarszej grupy nagrały również wywiad, odpowiadając na pytanie: „Dlaczego lubią chodzić do przedszkola?” Na zakończenie obchodów każde z dzieci otrzymało medal „Super przedszkolaka”, z którego dzieci ucieszyły się najbardziej i dumnie nosiły go na swoich szyjach.

Mamy nadzieję, że wrześniowe atrakcje zachęciły dzieciaki do pobytu w naszym przedszkolu, a nowoprzyjęte przedszkolaki będą uczęszczały tu z radością. Kolejne dni września przyniosą nam wiele kolejnych niezapomnianych wydarzeń. Przed nami występ teatralny aktorów z Krakowa, Dzień Pieczonego Ziemniaka, a także Dzień Chłopca. Już nie możemy się doczekać…

Małgorzata Abel i Małgorzata Markiewicz, Fot. Przedszkole Publiczne w Ciechowie

IMG 5808

IMG 5810

IMG 5812

IMG 5814

IMG 5815

IMG 5816

IMG 5817

IMG 5819

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
30
31

Najnowsze komentarze

 • jahu
  To są najważniejszy argument kolego!

  Czytaj więcej...

   
 • uzytkownik
  Kto "zamiata" drogę? SAMOCHODY.

  Czytaj więcej...

   
 • kwiato
  jahu to nie są żadne argumenty , a prawda jest taka że "kolaże szosowi " myślą że są kimś wyjątkowym ...

  Czytaj więcej...

   
 • kwiato
  to wjeżdżaj od Wiejskiej

  Czytaj więcej...

   
 • marcin
  proszę nie mylic z przeglądem rejestracyjnym, jest to sprawdzenie skuteczności hamulców, układu ...

  Czytaj więcej...

   
 • deacon86
  To wstyd i hańba dla władz całego powiatu. Szczycimy się nowym rynkiem,będzie nowe targowisko,jest ...

  Czytaj więcej...

   
 • jahu
  Zanim coś napiszesz zapoznaj się z przepisami bo śmieci piszesz.

  Czytaj więcej...

   
 • Dyzio
  Najwięcej wypadków powodują niewątpliwie trzeźwi :-*

  Czytaj więcej...

   
 • deacon86
  Takich samochodów stoi w srodzie i okolicach więcej.Parking za domem kultury od strony ulicy ...

  Czytaj więcej...

   
 • Joal
  Jak lubisz łamać przepisy to ok. Tylko nie płacz potem jak ci dadzą mandat za nie stosowanie się ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box