Dzisiaj jest: 12 Grudzień 2017    |    IMIENINY MAJĄ: Joanna, Aleksandra, Dagmara

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 983 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

PRACA DLA OPERATORA MASZYN…

voestalpine Rotec Sp. z o.o. jest producentem komponentów dla dostawców... Czytaj więcej

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

miniaturaW Środzie Śląskiej powstało miejsce, w którym każdy z nas ma szansę na powrót do zdrowia. Miejsce, w którym świadomie możemy zacząć dbać o siebie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany utrzymaniem, jak i powrotem do zdrowia, jeśli szukasz naturalnego sposobu, by za pomocą zmian niektórych nawyków powrócić do zdrowia, jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zdobyć nową wiedzę na temat zdrowych nawyków, nowopowstałe Centrum Medycyny Naturalnej w Środzie Śląskiej, przy ulicy Wrocławskiej 39 jest miejscem, którego szukasz.

Dzięki indywidualnemu, psychosomatycznemu podejściu Leszka Lewczyckiego do każdej osoby odwiedzającej Centrum, dzięki ukierunkowaniu na zmianę świadomości, osoby korzystające z usług medycyny naturalnej mają szansę na uzyskanie wskazówek na powrót do zdrowia, jak i jego utrzymanie.

- To bardzo ważne, aby pacjent miał świadomość, dzięki której to on sam dochodzi do zdrowia, bierze stan swojego zdrowia we własne ręce – wyjaśnia Leszek Lewczycki.

Biorezonans i Interpretacja Obrazu Kropli Krwi

W Centrum Medycyny Naturalnej każdy niezależnie od wieku może skorzystać z usług, dzięki którym w bezinwazyjny i rzetelny sposób uzyska informacje na temat stanu swojego zdrowia, jak również wskazówek prowadzących do jego poprawy.

Dzięki trzem uzupełniającym się badaniom – biorezonansowi, pulsyksymetrii i Interperacji Obrazu Żywej Krwi – możemy uzyskać pełną i dogłębną wiedzę na temat naszego organizmu. Na podstawie pobranej od osoby kropli krwi, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szkoleniom, Leszek Lewczycki jest w stanie uzyskać informacje na temat stanu zdrowia osoby, jak również informacje o przebytych chorobach, niewykrywanych czasem w tradycyjnych badaniach.

- Kształt i wielkość erytrocytów, ilość leukocytów, rulonizacja, agregacja, nasycenie tlenem, a także niedobory mineralne, struktury białkowe, kryształy kwasu moczowego, to tylko niektóre czynniki pozwalające wyciągnąć wnioski na temat stanu zdrowia osoby i przebytych chorobach – opowiada Leszek Lewczycki, który już od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się Intepretacją Obrazu Kropli Krwi.

Zmiana nawyków i poprawa stanu zdrowia

- Teraz jestem już drugi raz i jestem bardzo zadowolona – mówi jedna z osób odwiedzających Centrum zachwalając naturalne preparaty i badania. - Kiedy przyszłam na wizytę bolał mnie kręgosłup i głowa. Po wizycie dolegliwości bólowe ustąpiły, a ja czuję się znacznie lepiej. Systematycznie piję też wodę z chlorofilem – mówi.

W Centrum Medycyny Naturalnej przy ulicy Wrocławskiej w Środzie Śląskiej poza biorezonansem, pulsoksymetrią, prowadzone są działania z zakresu osteopatii, energoterapii, su-dżok terapii, jogi i masażu tajskiego, dzięki którym w krótkim czasie odczujesz poprawę stanu Twojego zdrowia.

I to dzięki całościowemu podejściu do każdej osoby i skutecznie prowadzonym procesom zdrowienia, Centrum Medycyny Naturalnej w Środzie Śląskiej odwiedza coraz większe grono osób zainteresowanych poprawą stanu zdrowia.

Jeśli i Ty szukasz sposobu na powrót do zdrowia, jeśli interesują Cię naturalne sposoby dbania o siebie i swój organizm, jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat medycyny naturalnej, Centrum Medycyny Naturalnej w Środzie Śląskiej przy ulicy Wrocławskiej 39 jest miejscem, którego szukasz.

Informacje i rejestracja telefoniczna codziennie pod numerem telefonu 533-373-112.

IMG 5117

IMG 5123

IMG 5124

IMG 5126

IMG 5129

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Kory
  Unquestionably imagine that which you said. Your favourite justification seemed to be at the net the ...

  Czytaj więcej...

   
 • xyz
  tyle narodu w tym roku przyszło że szok

  Czytaj więcej...

   
 • Jan Brzechwa
  "Daleko , za górami , za lasami , stał gdzieś szpital z wygodami... Dziatki drogie , dobrze wiecie, nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • baba jaga
  Co za szybkośc w korekcie. Kto jest ze strony redakcji autorem tego hitu. Poprawcie C z kreseczką

  Czytaj więcej...

   
 • widz
  super! gratuluję młodym pływakom

  Czytaj więcej...

   
 • baba jaga
  Szanowna redakcjo z tej krótkiej notki wnioskuję, że została ona skopiowana ze strony internetowej ...

  Czytaj więcej...

   
 • Pies Pluto
  A tera wystawta mu rachunek za poszukiwanie. Jak człowiek w domu zdycha to nie ma ani jednej karetki ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ewa
  A co to Burdzemu kończy się kadencja że dzieciom czyta ,ale szpitala dla dzieci przez niego nie ma w ...

  Czytaj więcej...

   
 • Josef
  Tobie to chyba tata do wanny wchodził za małego

  Czytaj więcej...

   
 • absmak
  fakt,faktem-do opowiadania bajek to p. starosta się nadaje...;)

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box