Dzisiaj jest: 25 Luty 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Wiktor, Cezary, Zygfryd

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 669 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

1 festyn000W piątek, w parku w Środzie Śląskiej odbyła się kolejna edycja festynu dla dzieci „Policja dzieciom”. W tym roku po raz pierwszy do wspólnej zabawy przyłączyło się PCK i funkcjonariusze Straży Leśnej z Nadleśnictwa Miękinia.

 

Tego dnia już od godziny 12 średzki park został opanowany przez dzieci, dla których tego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wraz zarządem terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przygotowali nie lada atrakcje. Przejażdżki bryczką i kucykiem, wspinaczka po ściance, dmuchańce, to tylko kilka z wielu atrakcji, jakie w tym roku dla najmłodszych przygotowali policjanci.

- Każde dziecko, które gościło na festynie, otrzymało upominek w postaci balonu i waty cukrowej, a biorąc udział w loterii mogło zdobyć atrakcyjne nagrody. Na najmłodszych przygotowano dmuchańce, kącik do rysowania, a także spotkanie z Komisarzem Lwem, który witał się z każdym i pozował do wspólnych zdjęć. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku - relacjonuje wydarzenie st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej. - Dla nieco starszych dzieci przygotowano mini miasteczko rowerowe z torem jazdy i znakami drogowymi, gdzie pod czujnym okiem funkcjonariuszy można było sprawdzić swoje umiejętności jazdy praktycznej oraz znajomość przepisów drogowych – dodaje.

Były również spotkania ze strażą leśną, przejażdżki Melexem, możliwość przyjrzenia się z bliska wyposażeniu wozu strażackiego i radiowozu. Dla chętnych dzieci przygotowano również slalom w alkogoglach, dla starszych możliwość sprawdzenia na własnej skórze poprzez symulator zderzeń, jak silne jest szarpnięcie pasów bezpieczeństwa przy prędkości 11 km/h.

- Kolejny już raz dzięki zaangażowaniu i wsparciu samorządu lokalnego oraz sponsorom udało się wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieci. Średzcy policjanci serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu – dodaje policjantka.

(isz), Fot. isz

1 039 IMG 7382

1 festyn

1 festyn1

1 festyn2

1 festyn3

1 festyn5

1 festyn6

 

1 festyn8

1 festyn9

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Paweł
  A co z planem podłączenia północy Środy Śląskiej do sieci gazowej ?

  Czytaj więcej...

   
 • borek
  Jaka ta drużyna średzka słaba - jak kawa z dolewki.

  Czytaj więcej...

   
 • Nowy
  I bardzo dobrze ! Naturalna selekcja tych co mają za "ciężką nogę". Przynajmniej nauczy się taki ...

  Czytaj więcej...

   
 • Jaro
  A to nie jest auto ktorym jezdzil piroman z Kryniczna

  Czytaj więcej...

   
 • Czarek
  Będą w weekend od 30 lutego .

  Czytaj więcej...

   
 • obywatel
  Wełlug ciebie wszystkiemu winne są Bobry,ale powiedz mi gdzie podziała się woda którą te Bobry ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kitka
  Czyżby Jadzia i Madzia?

  Czytaj więcej...

   
 • Wiesia
  Oświetlenie przy stacji....a co z oswietleniem drogii do stacji PKP....

  Czytaj więcej...

   
 • MarTa
  Wielka szkoda, że autobusy nie kursują w weekendy. Dla mmieszkańców wiosek byłoby to ogromne ...

  Czytaj więcej...

   
 • Shely
  Bobra nie Bobra - Wy***ał i dobra :cry:

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box