Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1425 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

tory0Do tragicznego zdarzenia doszło przedwczoraj. Pociąg pasażerski potrącił młodego mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu.

 

Wypadek miał miejsce 17 października, około godziny 22:25 na terenie gminy Środa Śląska.

- Funkcjonariusz Służby Ochrony Kolei powiadomił o potrąceniu mężczyzny, który poniósł śmierć na miejscu na szlaku kolejowym Miękinia-Środa Śl. przez skład osobowy relacji Białystok-Węgliniec. Policjanci potwierdzili zgłoszenie – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Na miejscu czynności prowadzono pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Śląskiej przy współpracy z komisją ds. wypadków kolejowych PKP. Wykonane badania wykazały, że kierujący składem był trzeźwy.

- W związku ze zdarzeniem ruch kolejowy odbywał się wahadłowo drugim torem. Zwłoki zabezpieczono i przekazano do Zakładu Medycyny Sądowej – dodaje policjantka.

Obecnie trwa ustalenie tożsamości mężczyzny, a także wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(isz) fot. zdj. ilustracyjne

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box