Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1013 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

7 IMG 8511Trwa festyn przygotowany przez Komitet Społeczny „Zbieramy dla Leny”. W średzkim Oratorium na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

 

Za nami pokaz karate. Przed nami pokazy pierwszej pomocy i zajęcia dla dzieci.

- Jedną z atrakcji będzie pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków. Dzieci będą mogły nauczyć się na misiach, jak wykonać resuscytację – mówi Natalia Jemioło, jedna z założycielek Komitetu Społecznego „Zbieramy dla Leny”.

Jak mówią organizatorzy, na miejscu obecny jest również ratownik medyczny, który w każdej chwili na fantomach zademonstruje dzieciom, jak i rodzicom pierwszą pomocy. Dla najmłodszych przygotowano również malowanie koszulek, malowanie buzi, a także modelowanie balonów. Chętne dzieci mogą wziąć udział w zajęciach z robotyki i małego chemika.

- O godzinie16:30 odbędzie się licytacja, w której zlicytowane będą 74 przedmioty przekazane nam przez ludzi dobrej woli, lokalne firmy, sponsorów – wylicza Natalia.

Jeśli masz trochę wolnego czasu, jeśli nie masz pomysłu na to, jak sposób spędzić niedzielne popołudnie, w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w festynie i czynnym udziale w licytacji, z której pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie Lenki.

(isz), Fot. isz

7 IMG 8511

1 IMG 8473

2 IMG 8474

3 IMG 8482

4 IMG 8491

5 IMG 8494

6 IMG 8497

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box