Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1094 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

projekt1Już wiemy, że największym poparciem mieszkańców cieszył się projekt „Modernizacja parkingu w Środzie Śląskiej przy skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Konstytucji 3-go Maja”. W przyszłym roku poza modernizacją, gmina zrealizuje jeszcze dwa projekty obywatelskie.

 

Do 27 października trwało głosowanie na najciekawsze zdaniem mieszkańców Środy Śląskiej projekty obywatelskie. Z sześciu zgłoszonych największym zainteresowaniem i poparciem cieszył się projekt zgłoszony przez radnego Mieczysława Łabatyczyka „Modernizacja parkingu w Środzie Śląskiej przy skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Konstytucji 3-go Maja”. Na 400 oddanych łącznie głosów, 122 oddano na zwycięski projekt.

- W puli Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok jest 250 tys. zł, co oznacza, że realizowane będą trzy najwyżej ocenione pomysły. Obok zwycięzkiego projektu będą to również: Park zabaw dla psów "PSIGAJ" i Budowa parku kalistenicznego (Street Workout) – czytamy w komunikacie gminy.

Radości z wyników głosowania nie kryje radny Mieczysław Łabatczyk, żywiąc jednocześnie nadzieję, że inicjatywa będzie coroczną tradycją.

- Dziękuję za wszystkie oddane głosy na Projekt numer 5 w Budżecie Obywatelskim. Gratuluję wszystkim Pomysłodawcom innych projektów za zaangażowanie w akcję i wspólne dążenie do wprowadzania zmian w naszym mieście. Dziękuję również Panu Burmistrzowi Adam Ruciński za umożliwienie nam, Mieszkańcom, decydowania o zagospodarowaniu części środków z budżetu miejskiego. Mam nadzieję, że pozostanie to coroczną tradycją, a Mieszkańcy - Pomysłodawcy i Głosujący za każdym razem będą podchodzili do tego z podobnym zapałem – informuje radny Mieczysław Łabatczyk.

Lista projektów wraz z liczbą głosów:

1.Modernizacja parkingu w Środzie Śląskiej przy skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Konstytucji 3-go Maja - 122 głosy

2.Park zabaw dla psów "PSIGAJ" - 85 głosów

3.Budowa parku kalistenicznego (Street workout) - 82 głosów

4.Uatrakcyjnienie kompleksu wypoczynkowego "Kajaki" dla mieszkańców Środy Śląskiej - 67 głosów

5.Młodzi na kółkach - Skatepark w Środzie Śląskiej - 32 głosy

6.Budowa placu zabaw na ulicy Kopernika w Środzie Śląskiej -31 głosówI

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

projekt1

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box