Dzisiaj jest: 20 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Aleksandra, Klaudia, Anatol

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1435 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

zatrzymanuy nowy34-letnie mieszkaniec Wrocławia nie tylko ukradł samochód i poruszał się nim bez ważnych uprawnień, ale najprawdopodobniej był również pod wpływem alkoholu. Mężczyznę zatrzymał policjant w czasie wolnym od służby.

 

- Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby wracając do domu zwrócił uwagę na poprzedzający go pojazd marki Peugeot, którego kierujący miał problem z utrzymaniem prostej linii jazdy. Jadąc drogą krajową wielokrotnie przekraczał oś jezdni, najeżdżał na krawężnik, a także w pewnym momencie w ostatniej chwili uniknął zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem ciężarowym – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej. - Z uwagi na stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz uzasadnione podejrzenie, iż kierujący może być nietrzeźwy, policjant dając sygnał światłami skłonił kierującego Peugeotem do zatrzymania. Po przedstawieniu się funkcjonariusz wyłączył silnik pojazdu i zabrał kluczyki, by w ten sposób uniemożliwić mężczyźnie dalszą niebezpieczną jazdę – relacjonuje zdarzenie policjantka.

Na miejsce wezwano patrol z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. W trakcie interwencji ustalono, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem, nie posiada również przy sobie dokumentów, zaś tablice rejestracyjne widniejące na samochodzie należą do innego pojazdu.

- Policjanci ustalili, iż peugeot został skradziony z jednego z warsztatów samochodowych z terenu Wrocławia. Ponadto na tylnej kanapie oraz w bagażniku znajdowały się dziecięce foteliki samochodowe, również pochodzące z kradzieży – wyjaśnia policjantka. - Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości zatrzymanego. Mężczyzna był trzeźwy, jednak jego zachowanie wskazywało na to, iż może znajdować się pod wpływem środków odurzających. W związku z tym pobrana została mu krew do badań celem potwierdzenia podejrzeń policjantów. 34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – dodaje st. asp. Marta Stefanowska.

W chwili obecnej policjani wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Jak informuje policja, mężczyźnie za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających 34-letniemu mieszkańcowi Wrocławia grozi kara do dwóch lat więzienia.

(red/ms), Fot. policja

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Modesta
  Hi, Deebra at A.S.K. I just want to say that I liked reading this page. my webpage: knitting patterns ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kolarz
  Człowieku co Ci jedno piwo przeszkadza podczas meczu? Facet jestes czy baba? Każdy chłop jak ogląda mecz ...

  Czytaj więcej...

   
 • halt
  żebyś miał / miała zagadkę, ale masz problem no naprawdę...

  Czytaj więcej...

   
 • nn
  to dlaczego od razu więcej nie napisali?

  Czytaj więcej...

   
 • hmmm
  niby to samo ale tu więcej piszą

  Czytaj więcej...

   
 • Sebek
  Przepraszam bardzo ale właśnie jem tort z Grzesiem i innymi w Starostwie więc prosze mi nie przeszkadzac ...

  Czytaj więcej...

   
 • Cc
  Pewnie zabronić alko na polonia nie dość że frekwencja mała to już wolę nikt nie przyjdzie

  Czytaj więcej...

   
 • Jano
  Profesjonaliści z Lutyni ! Drabinę maja, ale chyba profesjonalnie nie przygotowana do akcji,bo zamiast ...

  Czytaj więcej...

   
 • Mieszkaniec
  Apel do Rolanda Proszę nie pisać tytułów drukowanymi literami, ponieważ jest to na prawdę denerwujące...

  Czytaj więcej...

   
 • Jurek
  No widocznie nie miał kto pojechać, bo podnośnik z Wrocławia, a przecież Osp Lutynia też ma drabinę.

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box