Dzisiaj jest: 24 Luty 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maciej, Bogusz, Modest

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1091 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

policja zatrzymanyW ostatnim czasie na terenie powiatu średzkiego doszło do kilku zatrzmań w związku z popełnionymi przestępstwami narkotykowymi. Jak mówi się nieoficjalnie wśród zatrzymanych jest syn radnego. Z zarzutami jest również dwóch funkcjonariuszy średzkiej policji.

W poniedziełek z naszą redakcją skontakował się czytelnik z informacją na temat zatrzymań, jakie w ostatnim czasie miały miejsce na terenie powiatu średzkiego. Z informacji przekazanych przez mężczyznę wynikało, że wśród zatrzymanych jest syn jednego z radnych.

W sprawie zatrzymań skonaktowaliśmy się z rzecznikiem średzkiej policji, st. asp. Martą Stefanowską. Jak potwierdziła podczas rozmowy telefonicznej policjantka, faktycznie w ostatnim czasie na terenie powiatu średzkiego doszło do kilku zatrzymań w związku z popełnionymi przestępstwami narkotykowymi. Jak informowała nas wówczas rzeczniczka, dla dobra sprawy, informacje, jakich może udzielić nam KPP w Środzie Śląskiej są znacznie ograniczone. Do czwartku do redakcji miała również wpłynąć informacja na temat dotychczasowych zatrzymań.

Informacje powierdza portal

Podobne informacje, na temat zatrzymań w Środzie Śląskiej, jakie wpłynęły do naszej redakcji, posiada również portal Gazeta Polska Codziennie, na którym możemy przeczytać post „Narkotykowa Środa Śląska”.

- W ostatnim czasie na terenie powiatu średzkiego udało się zatrzymać kilka osób zamieszanych w handel narkotykami – według naszych informacji czynności mieli wykonywać funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej. Co więcej, średzcy funkcjonariusze ujawnili nieprawidłowości we własnym środowisku. Jak wynika z naszych informacji – dwóch policjantów ma poważne problemy - czytamy na portalu Gazeta Polska Codziennie. - Jeden najprawdopodobniej handlował narkotykami, drugi przekazywał półświatkowi informacje o planach i działaniach, które podejmowali policjanci – dodaje autorka Magda Groń.

Wcześniejsze zatrzymnia funkcjonariusza

Przypomnijmny, że w lutym tego roku zatrzymano jednego z policjantów Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl. podejrzanego o współpracę z grupą przestępczą. Wówczas w działania włączyło się Centralne Biuro Śledcze, które przeszukało mieszkanie mężczyzny. Jak informował wówczas prokurator Robert Tomankiewicz, naczelnik Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji:

- Jednemu z policjantów postawiono zarzut utrudniania prowadzonego postępowania karnego, a także zarzut przekroczenia uprawnień służbowych.

O dalszych szczegółach sprawy, zatrzymaniach na terenie naszego powiatu i informacjach przekazanych przez rzecznika KPP w Środzie Śląskiej będziemy na bieżąco informować.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Jaro
  A to nie jest auto ktorym jezdzil piroman z Kryniczna

  Czytaj więcej...

   
 • Czarek
  Będą w weekend od 30 lutego .

  Czytaj więcej...

   
 • obywatel
  Wełlug ciebie wszystkiemu winne są Bobry,ale powiedz mi gdzie podziała się woda którą te Bobry ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kitka
  Czyżby Jadzia i Madzia?

  Czytaj więcej...

   
 • Wiesia
  Oświetlenie przy stacji....a co z oswietleniem drogii do stacji PKP....

  Czytaj więcej...

   
 • MarTa
  Wielka szkoda, że autobusy nie kursują w weekendy. Dla mmieszkańców wiosek byłoby to ogromne ...

  Czytaj więcej...

   
 • Shely
  Bobra nie Bobra - Wy***ał i dobra :cry:

  Czytaj więcej...

   
 • Mieszkanka
  A co jest nienormalnego w tym pytaniu? Ludzie inteligentni pytają i potrafią zadawać pytania, a ...

  Czytaj więcej...

   
 • on
  jeżeli za nimi jechałeś to raczej jechałeś z tą samą prędkością więc nie wiem o czym ty tutaj ...

  Czytaj więcej...

   
 • ooo
  a temat jest właśnie inny jak nie zauważyłeś to ci streszczę żeby lokale ze swoją ofertą wyszły na ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box