Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1546 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

09 kamera0Były życzenia zdrowia, szczęścia, pieniędzy i zadowolenia z pracy, a nawet dużej ilości strzelonych bramek. Przed świętami dzieci z przedszkola nr 1 w Środzie Śląskiej za naszym pośrednictwem składały życzenia.

 

Sześciolatki z grupy „Motylki” z Przedszkola nr 1 w Środzie Śląskiej składały życzenia dla mamy, taty i babci. Przedszkolaki nie zapomniały również o wszystkich dzieciach na całym świecie, jak również osobach bezdomnych. Przed obiektywem naszej kamery były niezwykle dzielne i otwarte. Podczas spotkania zaśpiewały nam również kolędy.

W pierwszy dzień świąt prezentowaliśmy nagranie z udziałem Motylków. Dziś przyszedł czas na galerię zdjęć.

Przedszkolakom i dyrekcji Przedszkola nr 1 w Środzie Śląskiej dziękujemy za gościnę:)

(isz), Fot. isz

01 kamera

02 kamera8

03 kamera6

04 kamera5

05 kamera7

06 kamera2

07 kamera4

08 kamera1

10 kamera3

Więcej zdjęć TUTAJ

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box