Dzisiaj jest: 21 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1013 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

karatecy 000 0Miniony rok, podobnie jak 2016, był pasmem sukcesów należącej do najlepszego aktualnie klubu karate w Polsce WKSA BUDOKAN WROCŁAW średzkiej sekcji karate.  

        

W niewielkiej sekcji pod okiem senseia Bogusława Boczniewicza (3dan) trenuje regularnie około 24 dzieci w wieku od 6 do 16 lat z terenu miasta i gminy Środa Śląska oraz gminy Malczyce. Średzcy karatecy w 2017 r. uczestniczyli w 17 turniejach zdobywając łącznie153 medale - 58 złotych, 40 srebrnych oraz 55 brązowych.

Największy sukces odnieśli w Mistrzostwach Europy World Shotokan Federation, które odbyły się w czeskich Partubicach przywożąc z nich 4 medale. Startowali również w Mistrzostwach Polski, międzynarodowych zawodach takich jak: Grand Prix Czech, w Ostravie, Polish Open w Bielsku Białej, Cuprum Cup w Legnicy, Wrocław Open oraz w wielu zawodach rangi ogólnopolskiej i regionalnej.

Najbardziej wyróżniający się zawodnicy to: Bartłomiej Babiński - aktualny indywidualny wicemistrz Polski w kategorii kadetów, zwycięzca międzynarodowych i krajowych turniejów w Ostravie, Cuprum Cup, Poland Open Central Grand Prix WKF Karate.

- Obecnie Bartek znajduje się w gronie najlepszych w Polsce w kategorii kadet. Regularnie uczestniczy w zgrupowaniach kadry Polski. Sukcesy Bartka sprawiły, że należy on do czołówki najbardziej utytułowanych zawodników powiatu średzkiego w 2017 roku - podkreśla trener B. Boczniewicz.

Kolejni osiągający wysokie wyniki sportowe zawodnicy to: Patryk Dul, Michał Dziedzicki, Bartosz Zamaro - drużynowi wicemistrzowie Europy WSF, Adam Dul, Daniel Mańkowski - drużynowi brązowi medaliści Mistrzostw Europy WSF, Kamil Brzeziński - indywidualny i drużynowy medalista ME WSF, Maria Kułakowska - brązowa medalistka ME WSF, Emilia Wysocka, Milena Żurek, Cyprian Mikulski, Jakub Szybiak, Maja Pełka, Krystian i Marcin Masalscy, Nikola Mażniewska, Szymon Bławat, Marcelina Ćwiąkalska, Wojciech Raczek, Fabian Kołaczyński, Alicja Dudejcz i Nicolai Howe - medaliści zawodów ogólnopolskich i regionalnych.

- W osiąganiu tak znaczących sukcesów pomagają nam władze miasta i gminy Środa Śląska, które sfinansowały w 100 procentach zakup pięknych toreb, napięstników, dresów firmy adidas - mówi B. Boczniewicz. - Dzięki temu możemy godnie reprezentować naszą gminę i brać udział w zwodach, a także w Polish Open WKF (Karate Olimpijskie) w Bielsku Białej, w najbardziej prestiżowym i największym turnieju karate w Polsce, w którym startowało1327 zawodników z 29 państw i 160 klubów - podkreśla. - Wielkie podziękowania należą się również rodzicom za wspaniałą współpracę oraz zaangażowanie, którzy bardzo chętnie oferują swój wolny czas, dowożąc dzieci na zawody oraz bardzo mocno przeżywają zarówno sukcesy jak i porażki swoich pociech - dodaje.

Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej medali w bieżącym roku.

(red/bb) fot. bb

karatecy 000

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Stefan
  ze Środy bez przesiadki to do Wrocławia to już tylko Tarnowscy zostali wogóle w stronę Wrocławia poza ...

  Czytaj więcej...

   
 • max
  na meczach ligowych pije się legalnie alkohol-piwo i nikomu to nie przeszkadza

  Czytaj więcej...

   
 • Pasazer
  Redakcja jawnie ominęła tę część aby wójt gminy nie stracił pozycji. Jasno widać że dla niego liczy się ...

  Czytaj więcej...

   
 • Do redakcji
  W artykule brak jest odpowiedzi na pytanie które było zadane pod poprzednim postem dotyczącym tego ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kubek
  Niektórzy pracują w źródłach, Błoniach, Wróblowicach ... pociągiem do tych miejscowości nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kolarz
  Człowieku co Ci jedno piwo przeszkadza podczas meczu? Facet jestes czy baba? Każdy chłop jak ogląda mecz ...

  Czytaj więcej...

   
 • halt
  żebyś miał / miała zagadkę, ale masz problem no naprawdę...

  Czytaj więcej...

   
 • nn
  to dlaczego od razu więcej nie napisali?

  Czytaj więcej...

   
 • hmmm
  niby to samo ale tu więcej piszą

  Czytaj więcej...

   
 • Sebek
  Przepraszam bardzo ale właśnie jem tort z Grzesiem i innymi w Starostwie więc prosze mi nie przeszkadzac ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box