Dzisiaj jest: 24 Maj 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Joanna, Zuzanna, Milena

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1171 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

przedszkole ciechow3Okres świąteczno – noworoczny, to magiczny i długo wyczekiwany czas w życiu przedszkolaków. Sale przedszkolne zmieniają wystrój, płyną dźwięki kolęd... Atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku oddają przedstawienia jasełkowe, spotkania z rodzicami, warsztaty świąteczne i wiele innych działań związanych z tym wspaniałym czasem.

 

W naszym przedszkolu okres ten rozpoczął się od wizyty Świętego Mikołaja, na którą dzieci wyczekiwały już od dawna. Radości nie było końca, kiedy specjalny gość odwiedził nasze przedszkole i obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Kolejnym ważnym dniem dla dzieci z grup „Elfy”, „Jagódki” i „Kwiatuszki” był dzień wyjazdu do Fabryki Bombek w Złotoryi. Dzieci mogły zwiedzić fabrykę, poznać proces powstawania bombek, a także uczestniczyły w warsztatach malowania bombek, podczas których mogły wykazać się umiejętnościami. Każdy z uczestników na zakończenie wycieczki otrzymał bombkę z własnym imieniem. 

Następnym ważnym wydarzeniem w naszym przedszkolu był konkurs pt. „Najpiękniejsza bombka i łańcuch na choinkę” zorganizowany przez p. Bożenę Błaszczyszyn i Monikę Smela. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników za wykonanie przepięknych i wyjątkowych ozdób na choinkę. Wszystkie prace ozdobiły świąteczne drzewko w holu przedszkola, dzięki czemu każdy mógł podziwiać prace naszych przedszkolaków.

Wielkie wydarzenia w życiu Elfów

Wielkim wydarzeniem w życiu naszego przedszkola były również występy grupy „Elfy” pod opieką p. Urszuli Skiba i p. Małgorzaty Markiewicz. Pierwszym, niezwykle ekscytującym wydarzeniem dla zerówkowiczów było przedstawienie Jasełek dla rodziców. Nie zabrakło ciepłych słów, dobrych życzeń i wielu wzruszeń zarówno w kierunku rodziców, nauczycieli a przede wszystkim dzieci – aktorów. Pojawiły się aniołki w bieli, pasterze, Święta Rodzina oraz dostojnie kroczący królowie z darami. Mali aktorzy z wielkim przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój oraz swym pięknym, wzruszającym występem podbiły serca publiczności. 

Drugim niezwykle ważnym dniem dla „Elfów” był występ dzieci na średzkim rynku podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Dzieci z grupy „Elfy” z naszego przedszkola, pod opieką pań: Urszuli Skiba i Małgorzaty Markiewicz ubogaciły kolędowym występem wręczenie nagród w konkursie „Eko-ozdoby”, organizowanym przez Urząd Miejski w Środzie Śl. Za swój występ przedszkolaki otrzymały także nagrodę w postaci świecącego renifera, za co serdecznie dziękujemy organizatorom. 

Kolejnymi wielkimi wydarzeniami w życiu grupy była prezentacja Jasełek. W pierwej kolejności dzieci wystąpiły z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka dla ukochanych dziadków. A w dniu kolejnym zaprezentowały się gościnnie w Przedszkolu Entliczek. Dzięki zaproszeniu i uprzejmości pana Dyrektora Sebastiana Stępniaka, dzieci z naszego przedszkola miały możliwość wystawienia Jasełek dla swoich rówieśników z innego przedszkola. 

Wszystkie wystąpienia były bardzo emocjonujące i wzruszające, zarówno dla dzieci – aktorów, jak i publiczności. 

Okres świąteczno – noworoczny dobiega końca, a my już szykujemy się na kolejne wielkie wydarzenia w życiu naszego przedszkola i wszystkich przedszkolaków. 

M.Markiewicz, Fot. M. Markiewicz

ciechow

ciechow1

ciechow2

ciechow3

ciechow4

ciechow5

ciechow6

ciechow7

ciechow8

ciechow9

ciechow10

Więcej zdjęć TUTAJ 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Najnowsze komentarze

 • Głos Wsi
  ha,ha,ha...narodowy sport wymyslony przez POpapranego krola europy, no tak tradycje trzeba ...

  Czytaj więcej...

   
 • kampania
  O proszę!!! Widać kampania ruszyła za pieniądze podatników! Dlaczego w tym roku te zabrania są tak ...

  Czytaj więcej...

   
 • Aaa
  Ja kilka razy dzwoniłem na policję że o 14:00 wyjeżdżają w lewo w kierunku Wrocławia nie patrząc czy ...

  Czytaj więcej...

   
 • Paweł
  Moim zdaniem policja chyba wie o tym co się tam dzieje. I skoro nic nie robi to pismo do nich nic nie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czytrlnik
  Jak zwykle ktoś się zajmuje nie tym co trzeba zaledwie kilometr dalej jest skrzyżowanie na którym ...

  Czytaj więcej...

   
 • Aha
  Zgadzam się z komentarzem hehe a co takiego robicie dla zwyklych mieszkańców ??? Już wiem oczy mydlicie ...

  Czytaj więcej...

   
 • skandal
  A czy takich wniosków,jak ten z notatki nie należałoby kierować do policji,służb drogowych i gminy.Roland ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kibic
  Nie w mieszkaniu tylko zjarala się komórka

  Czytaj więcej...

   
 • Tomek
  Dlaczego z takim oporem przychodzi nam budowa ROND? Cały świat jest buduje. Płynny ruch, brak kosztów ...

  Czytaj więcej...

   
 • Jan
  I bardzo dobrze do pierdla z dziadem za takie rzeczy. Uznają się za mafiosow to do pudła z debilami

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box