Dzisiaj jest: 25 Marzec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 1160 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

kartecy 00Nasi karatecy znowu pokazali co potrafią i z kolejnych zawodów wrócili z imponującą ilością medali. Tym razem uczestniczyli w XXIV Turnieju Karate Rada Regentów, który odbył się 24 lutego w Zawadzkiem.

 

- Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach, popularyzacja karate wśród dzieci i młodzieży oraz promocja województwa opolskiego - mówi trener zawodników ze Środy Śl., Bogusław Boczniewicz.

W turnieju startowało 695 zawodników z 32 klubów z Polski oraz Czech i Słowacji. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli 8 medali: 2 złote, 2srebrne oraz 4 brązowe.

Złote medale wywalczyły Milena Żurek w U-8 i Emilia Wysocka w U-10. Srebrne Milena Żurek w U-9 oraz drużyna Adam Dul, Kamil Brzeziński i Daniel Mańkowski w U-14. Brązowe Maria Kułakowska w U-10, Kamil Brzeziński w U-10 i U-11 oraz drużyna Patryk Dul, Michał Dziedzicki i Bartosz Zamaro w U-14.

W każdej kategorii w jakiej startowali nasi karatecy brało udział od 16 do 22 zawodników. W konkurencji drużynowej walczyło 10 drużyn. Kategorie oznaczone symbolem U oznaczają wiek zawodników w danej kategorii. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Milena Żurek, która startując w 2 kategoriach wiekowych wygrała 9 walk 5:0, przegrała tylko jedną 3:2 w finale starszej kategorii. Bardzo dobre 5 miejsca w U-10 zajął Adam Dul oraz Maria Kułakowska w U-11.

-Do rywalizacji przystąpiło wielu zawodników Kadry Narodowej i medalistów Mistrzostw Świata i Europy w kategoriach kadetów i juniorów. Zawsze przyjeżdża tam absolutna czołówka zawodników z całej Polski. Dlatego wyniki jakie osiągnęli w tym turnieju karatecy ze Środy Śląskiej należy uznać za duży sukces - podsumowuje sensei Boczniewicz.

Organizatorem zawodów był Klub Karate Nidan. W opinii trenerów i kierowników ekip były one przygotowane na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

(rol/bb) fot. bb

001

002

003

004

005

006

007

008

009

0010

0011

0012

 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Co? Gdzie? Kiedy?

Najnowsze komentarze

 • Type Writer Paper
  research paper 2nd grade research paper research paper research paper

  Czytaj więcej...

   
 • Russelces
  Всем привет! Нашел интересную информацию на этом сайте: http://watafak.ru ...

  Czytaj więcej...

   
 • Klara
  I'm really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog. Is this a paid ...

  Czytaj więcej...

   
 • MarvinplAlf
  Привет! Класный у вас сайт! Нашёл инфу в сети: http://enewz.ru/news/7994-nacistskie-podonki-i-strimer-anna-news-vlad-aleksandrovich-4-video-foto.html ...

  Czytaj więcej...

   
 • rodzic
  A co z gimnazjum wyjdzie ze szkoły a badania też powinni skorzystac za pół roku??

  Czytaj więcej...

   
 • staryESELDUCH
  (...)? a czym on się zasłużył?

  Czytaj więcej...

   
 • Wanda
  Szanowny panie , ze swoim pieskiem wychodzę do parku i nie tylko tam , ale zawsze po nim sprzątam ...

  Czytaj więcej...

   
 • kibic
  to nie jest żadne czepianie,ale skoro chcemy propagowac ekologie,uczyc jej od najmlodszych lat nasze ...

  Czytaj więcej...

   
 • Jimmie
  I delight in, result in I discovered just what I was having a look for. You've ended my four day ...

  Czytaj więcej...

   
 • matka
  Naruszenie dóbr osobistych i publiczne oskarżanie funkcjonariusza państwowego jest podstawą do złożenia ...

  Czytaj więcej...

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box