Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 947 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

jakubUczeń klasy 3 gimnazjum w Lutyni Jakub Wolski, został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak Gimnazjalista.

 

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 5.04, Jakub otrzymał z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, pana Romana Kowalczyka, nagrodę rzeczową oraz, co ważniejsze zaświadczenie, które upoważnia do zwolnienia z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego na obu poziomach.

Ten prestiżowy konkurs realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień, a organizatorem jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego przy współpracy Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Jakub dzięki sumienności, samodyscyplinie i ciężkiej pracy znalazł się w tym elitarnym gronie.

Kubie serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Gajek-Malinowska

mms 20180409 184750

mms 20180409 184740

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box