Dzisiaj jest: 16 Lipiec 2018    |    IMIENINY MAJĄ: Maria, Stefan, Eustachy

MASZ CIEKAWY TEMAT, ZDJĘCIE LUB FILM? ZADZWOŃ: 713 173 299 LUB NAPISZ: [email protected]

Odwiedza nas 800 gości oraz 0 użytkowników.

SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI…

Data publikacji: 2017-09-01 13:33:26 Serwisujemy: narzędzia akumulatorowe, wiertarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki... Czytaj więcej

NOWY SKLEP MAGAZYN AUTO…

Data publikacji: 2017-09-07 20:47:07 Potrzebujesz części do swojego auta w niskich... Czytaj więcej

Brak obrazów do dodania do pokazu slajdów.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

korytarz zyciaOd ponad roku strażacy z Ujazdu Górnego (powiat średzki) oraz Czernej (powiat bolesławiecki) propagują zainicjowaną przez siebie akcję, która ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zmniejszenie czasu dojazdu służb ratunkowych do osób poszkodowanych w wypadkach.

 

Inicjatorzy i zarazem organizatorzy chwalą się, że w ostatnich dniach dołączył do nich Mistrz Polski w rajdach samochodowych Tomasz Kuchar. - Weźmy sobie głęboko do serca te słowa, które wypowiada mistrz. Tworząc korytarz życia, po części też ratujecie razem z nami! Tomasz Kuchar prowadzi Akademię Bezpiecznej Jazdy i w temacie bezpieczeństwa na naszych drogach zna się jak mało kto - informują.

Ale na tym nie koniec, bo również akcję mocno wspiera Karolina Pilarczyk, nasza najlepsza Drift Driver. - Jak sama mówi, korytarz życia jest bardzo ważny, bo dzięki niemu służby dojeżdżają szybciej na miejsce zdarzenia! Komu, jak nie naszej Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver mamy wierzyć. Ona na prowadzeniu samochodu i bezpieczeństwie na drodze zna się doskonale - dodają organizatorzy.

Akcja naszych dzielnych strażaków zatacza coraz większe kręgi i osiąga imponującą popularność w mediach oraz serwisach społecznościowych. Dzięki niej świadomość wśród kierowców się zwiększa i służby ratunkowe mogą szybciej docierać do osób poszkodowanych.

(ws) fot. screen ze spotu promującego akcję:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież

Polecane filmy

MOJE miasto Środa Śląska

Facebook Box

Google plus Box