Do mężczyzny z podejrzeniem zawału wysłano Straż Pożarną

sobota, 19 maj 2018 13:20
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Mieszkańcy Ujazdu Dolnego zaalarmowali służby ratunkowe ze względu na silne bóle w klatce piersiowej u 66-letniego mężczyzny.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki OSP z Ujazdu Dolnego i Ujazdu Górnego oraz JRG Środa Śląska, które na swoim wyposażeniu posiadają defibrylatory AED.

Mężczyźnie został podany tlen oraz udzielone wsparcie psychiczne do momentu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

(ws) fot. OSP

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 22:59

Artykuły powiązane

 • Zapalił się kombajn podczas koszenia przenicy
  Niestety zdarza się, że podczas żniw dochodzi do pożarów pół lub maszyn rolniczych. 16 lipca podczas koszenia pszenicy w miejscowości Jarosław zapalił się kombajn. 
 • Wywrócił się motocyklista, zapalił się kombajn...
  W piątek trzynastego około godziny 14:00 pech spotkał jednego z motocyklistów, który na drodze wojewódzkiej nr 346 pomiędzy miejscowościami Jugowiec, a Kryniczno wywrócił się na plamie oleju.
 • Interwencja Policji i Straży na średzkim osiedlu
  Wczoraj, w godzinach wieczornych, do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o prawdopodobnym zagrożeniu życia lub zdrowia starszej Pani zatrzaśniętej w mieszkaniu przy ul. Legnickiej w Środzie Śląskiej.
 • Wypadek, pożar i dachowanie w Ciechowie
  Miniony tydzień był dla strażaków z naszego powiatu bardzo pracowity. I nie inaczej zapowiada się obecny, od poniedziałku wpłynęło już kilka zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.