Kolizja drogowa koło Wilczkowa

czwartek, 06 wrzesień 2018 15:53
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wczoraj około godziny14:00 (na 58,2 km drogi krajowej nr 94), w okolicach miejscowości Wilczków, doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

27-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Skoda, którym kierował 66-latek.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.  

(kb)

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 wrzesień 2018 15:55

Artykuły powiązane

 • Co faktycznie stało się w pobliżu bazy paliw?
  Wczoraj kilka zastępów staży pożarnej, w tym z terenu powiatu średzkiego, brało udział w zdarzeniu, które miało miejsce w pobliżu bazy paliw w Kawicach.
 • Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
  Wczoraj o godzinie 16:40 na 80,7 km drogi krajowej nr 94 w miejscowości Krępice doszło do kolizji drogowej.
 • Na krajówce zderzyły się 4 samochody
  W Komornikach, na 65 km drogi krajowej nr 94, doszło do kolizji z udziałem kilku pojazdów. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie 10 sierpnia o godzinie 14:17.
 • Wczorajszy bilans: śmiertelny wypadek i kolizja
  Wczoraj około godz. 17:00 we Wróblowicach doszło do tragicznego wypadku po zdarzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, a po godzinie 19:00 miała miejsce kolizja z udziałem samochodów osobowych w miejscowości Błonie.

Komentarze  

Permalink 0 Maniek
Czyżby było jak zwykle czyli młody gniewny nie wyrobił i wbił się w normalnie jadącego człowieka? Pewnie tak było i efekty jak zwykle a młody pewnie będzie psioczył że to nie jego wina.
2018-09-11 11:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Heniek
Lada moment wejdzie ustawa która definiuje ile ma być odstępu między autami i się skończy siedzenie na zderzaku. Siedzi taki na zderzaku i potem efekty mamy jakie mamy. Widać niektórzy nie wiedzą że auta nie zatrzymują się w miejscu?!
2018-09-10 11:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Stefan
No tak młody gniewny się pospieszył i się skończyło stłuczką. Pewnie się spieszyło młodzianowi na imprezkę albo po piwerko. Trochę się wykosztuje to się nauczy pokory.
2018-09-07 18:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Kod antyspamowy
Odśwież